Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a bátortalanságotoknak köszönhetően nem égtetek be valakinél?

Figyelt kérdés

Példa:


Megtetszik egy lány. Naponta találkoztok, de nem mered leszólítani. Durván másfél-két hét alatt erőt gyűjtesz, beszívod a hasad, kihúzod magad, kidomborítod a mellkasod, legjobb ing, legjobb illatszer, és ráveszed magad, hogy ha aznap találkoztok, ha cigánygyerekek is potyognak az égből, végre le fogod szólítani. DE! Meglátod a lányt kézen fogva egy alfahímmel, megcsókolják egymást, beülnek egy vadonatúj autóba és elhajtanak. Káromkodsz magadban egy nagyot, azonban elgondolkodsz, hogy milyen jól jött most a töketlenkedésed. Kicsit ugyan frusztrálva, kicsit morgolódva, ám mindinkább megveregetve a vállaid, örömmámorban búcsúzol a naptól este lefekvéskor.


2015. febr. 12. 18:01
 1/3 opened paradise ***** válasza:

Egyszer.

Elterveztem,hogy holnap már leszólítom a tescoban a kasszás lányt,ha már ennyi jelet küldött.

Na azóta se láttam ott,pedig napi 2x mentem csak emiatt.

2015. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Javulni a csajozásban valahonnan, jobbá tenni magadat csakis tapasztalatszerzéssel lehet, ami egyenlő nők megszólításával, a náluk való kezdeményezéssel. 26 éves vagyok és kb. 6 éve csajozok aktívan. Ez idő alatt szerintem bőven 1000 feletti lányhoz mentem oda kezdeményezni (Ez elosztva csak 2 naponta 1, de a gyakorlatban úgy jön ki, hogyha heti egyszer bulizni megyek, akkor van hogy 10 lányhoz is odamegyek.)


Utólag, ahogy telnek az idők nem arra gondolok, hogy

"Jaj, mekkora béna szar vagyok, hogy esélyesen már több mint ezer nő utasított el az életben."

hanem hogy

"Milyen király volt azzal a két tucat nővel lenni, akik összejöttek az állandó kezdeményezéseimnek hála."


De még helyben, rögtön a megtörténte után sem tragédiaként kell felfogni az elutasítást, hanem úgy, mint egy tapasztalatszerzést, amiből megint tanultál valamit, hogy mit csinálj máshogy a következő lánynál. Ez az utóbbi fontos része annak, hogy egyáltalán merj kezdeményezni.

2015. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudod meg kell hogy csípjenek a méhek, hogy a tiéd legyen az édes méz. Most se csípés se méz.

Az a baj, hogy így máskor sem fog menni.

Most fogod, és minden nap megmaratod magad!

Nem baj ha piros lesz a füled! Majd, ha megnyalják, meglátod megérte.

2015. febr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!