Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki volt már pszichoterápián,...

Aki volt már pszichoterápián, légyszi leírná a tapasztalatait? Nagyon kíváncsi vagyok és sokat segítene.

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Semmi közöd hozzá, hogy milyen agybajom van :-P
2015. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D úgysem ismerjük egymást, nekem is komoly agybajaim vannak ha ez megnyugtat esetleg.
2015. febr. 12. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgettek, teszteket kitöltesz, amit kiértékel a terapeutád, ilyesmi.
2015. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
Bezárta egy gumiszobába,és csak 1 hónap múlva engedtek ki,azzal a feltétellel,hogy gyógyszert szedek.
2015. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
45%

Mivel anonim ez az oldal, nyugodtan leírhatom.

Én a Vadaskertben voltam egy hetes önismereti csoporton kivizsgáló jelleggel, ahol pszichoterápián vettem részt. Beszélgetések voltak, teszteket kellett kitöltenem, különböző helyzetekben nézték a viselkedésemet.

Nem tudom te milyen ügyben kérdezed... Nekem súlyos Asperger-szindromám van, vagyis autista vagyok. Ez a viselkedésemben nyilvánul meg. Csináltak velem intelligencia vizsgálatokat is, ami szerint magasabb mint az átlag embereknek, viszont ezt kevéssé tudom hasznosítani a társas szituációkban. 18/L

2015. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
SOTE pszichoterápián voltam. Nem igazán éreztem jól magam, mert mindenki sokkal idősebb volt a csoportban (21 vagyok). Nem oldódott meg minden problémám, talán egy kicsit segítettek.. de ez attól függ ki milyen problémával megy be. Teszteket töltöttünk ki, csoportban kellett beszélni, egyéni beszélgetések is voltak, a művészetterápián meg rajzoltunk/festettünk
2015. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!