Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Népszerűség hirtelen lányok,...

Népszerűség hirtelen lányok, fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés

régen egybe volt nőve a szemöldököm a lányok undorodtak tőlem és még csúfoltak is, mostanában elkezdtem szedni és 4 lány komolyabban érdeklődik irántam és ők írnak neten is mindig rám. Mind szép lányok, de tényleg ennyit számít egy ilyen kis apróság?

Nem vagyok se páwa, se ilyenek, de most elkezdtem jobban odafigyelni erre az egy dologra, meg hajstílust váltottam.


szeméyes tapasztalatok is érdekelnének..


előre is köszönöm 16/f



2015. febr. 11. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. 15 éves koromig átlagos voltam,nem voltam feltűnő egyéniség,én is kicsit jobban odafigyeltem,haj,öltözködés,parfüm,karóra azóta vagyok népszerű
2015. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fényember ***** válasza:

Hát nem tudom...a külső sokat számít az tény...én 9.és koromig nem sminkeltem magamat..addig is ápolt stb voltam ezzel nem volt gond meg normálisan öltözködtem a hajamat most is ugyan úgy hordom de akkor lézengve egy két fiú volt és akik nekem tetszettek azoknak én nem...most meg akik régen tetszettek próbálják magukat visszanyalni, és nem egy helyes fiú próbálkozik úgy is hogy van barátom...szóval igen akár ennyi is lehet az oka annak hogy népszerűbb vagy a lányok körében:) (amúgy ha akarod privátba küldök két képek hogy hogy nézek ki most és 8.ba hogy néztem ki csak szemléltetés képen :))

16/L

2015. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!