Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van ket lany. Nem nagyon...

Van ket lany. Nem nagyon kedvelik egymast. Mind ketto teszik csak nem tudok mi alapjan vallasszak. Mind ketten szere, met vallottak nekem, mi szerint vallasszak? Ehez kerek tibbeket

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
dugd meg mind a kettőt és amelyik jobb az ágyban
2015. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még csak 14 éves vagyok,úgyhogy dugni nem akarok.
2015. febr. 11. 19:31
 3/5 anonim válasza:
Amelyik komolyabban vesz, mikor meglát egyből felcsillan a szeme, mindig mosolyog rád, aki megkérdezi hogy vagy, törődik veled!! aki több időt akar veled lenni, keresi a társaságod. Ha szomorú vagy úgy érzed ő fel tudna vidítan. akihez jobban vonzódsz :D az sem utolsó
2015. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha nem fogom megérteni, hogy miért kell ilyen igénytelen módon írni. Én rengetegszer cseteltem már mobilról, mindig látom, hogy mit írok, így ha valamit félregépeltem, korrigálom rögvest.


Az, hogy tetszik, az kevés, ne azért válassz magadnak egy párt, mert akad valaki, aki szerelmes beléd. Ha nem szereted igazán, ne gyere össze vele csak azért, hogy legyen kit megdugni, inkább keressen magának valakit, aki viszonozza az érzelmeit. Ha már mindenképpen csak ennyit tudsz kihozni magadból, és semmit nem jelent számodra egyik sem, de mindenképpen muszáj lennie valakinek melletted, akkor meg válaszd azt, amelyiket jobban kívánod.

2015. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mind ketten ugyan ugy viselkednek velem,meg néha "harcolnak" is ertem
2015. febr. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!