Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot vállasszak?...

Milyen sportot vállasszak? (böv lent. Ajánlatos elolvasni)

Figyelt kérdés

A történet az, hogy hobbiszerűen röplabdáztam. Csak hát az "edző" elég egy bunkó (bocsánat a szóhasználatért, de nem tudtam másképp kifejezni :S). És tényleg nem túl sok értelme lenne maradni (még nem fejeztem be, de rájöttem, hogy annyira nincs kedvem hozzá).


Magamról:

Kb 7 évet RSG (Ritmikus Sport Gimnasztika-re/ra jártam, ment is, de felbomlott az egyesület, és nem maradt rá időm.

És 2 évet röpiztem (ebben is jó voltam).

Valamint a suliban kötelező egy év taekwondo (ez is nagyon jól megy, és szeretem is.)


Az egészet egy barátnőmmel szeretném végigcsinálni. Nagyon régóta egymással tartunk. De új sportot szeretnénk választani. A kikötések:


LEHETŐLEG ne legyen -vízzel kapcsolatos

-nem szeretnénk röplabdázni

-foci se (!!!)


Köszönöm mindenki válaszát!

(Tudom, hogy túl sok a kérdés, de: Te mit sportolsz?) És mondjatok sportokat! Csak kevés jutott eszünkbe! :)


12/L

(Bocsi a helyesírási hibákért)


2010. dec. 7. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Kick Box:)Én járok 16 éve és imádom,amugy lány vagyok!

Netom hol laksz de van sok jó klub.

2010. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Budapest.


És bocsánat: mér a 3. szót elrontottam! XD :D *válasszak

2010. dec. 7. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:

[link] (---ez az egyik vagy talán legjobb magyar klub.

"Nem kell félni,egy edzést megnéztek vagy beálltok kiprobálni,nem arra mennek h bántsák az ujakat.Sokan ki semerik probálni mert félnek vagy azt hiszik nem birják,nyugi nem lesz baj,rendesek nagyon sok helye."

[link]

2010. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tenisz, pinpong, aerobic (verseny szerűen), futás, cangázás, 5 tusa, kézilabda, kosárlabda, vagy csak menjetek le a kondiba és kardió meg erősítés.
2010. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah és zumba meg minden táncforma.
2010. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
Atlétika?
2010. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
҉ ez meg mi?
2010. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az a szexi napocskám :D
2010. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Saten! :D Már vártalak! :D


Köszi mindenkinek! Sok ötletet kaptam!

2010. dec. 7. 19:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 12 éves lány vagyok.A barátnőmmel kézilabdázni ,kosarazni,futni,és télen síelni járunk.Bár az utobbi költséges de felejthetetlen élmenyt nyújt.Mellesleg meg hogy ketten kijárunk külföldre (csak ketten táborral)erősíti a barátságunkat is.
2010. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!