Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért gáz, ha a férfi...

Lányok! Miért gáz, ha a férfi busszal/vonattal vagy úgy egyébként tömegközlekedési eszközzel érkezik a randira?

Figyelt kérdés
Miért van azoknak a férfiaknak nagyobb esélye, akik saját autóval mennek el a randira?

2015. febr. 11. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Tudj Isten.Nekem csak biciklim van.
2015. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 The Guard ***** válasza:
95%
Én rollerral szoktam érkezni, de így is sikerem van.
2015. febr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

ki volt az a hülye, aki azt monda, hogy gáz? Én többször mentem villamossal, ez egész biztos


26/F

2015. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Konkrétan sóher f@$znaek nevezett az egyik randira hívott csaj, mikor mondtam neki, hogy busszal mennék be hozzá. Azt mondta jogsim van, autónk van, akkor miért smucigoskodok? o.O


A randit persze lemondta...

2015. febr. 11. 01:30
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Lehet jobban is jartal hogy nem dobtal ki penzt ilyen ostoba csajra.
2015. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Akkor szerencséd volt. Isten megmentett egy bolondtól.

Az én tapasztalatom az, hogy aki autóval érkezik annak jóval nagyobb az önbizalma, mint ha tömeg közlekedve érkezett volna. Persze kivétel, ha mondjuk amúgy lenne kocsija, csak mondjuk inni szeretne és ezért nincs kedve erről lemondani, a taxit meg elvei tiltják.

2015. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Nekem van egy barátom aki pont azért nem kocsival megy,

hogy elkerülje az olyanokat amilyenbe te botlottál!

Persze kisebb nagyobb sikerekkel!

Aki bunkózott vele a látszatot keltő szegénysége miatt, annak meg mutatta végül, hogy mije van s kidobta, mint egy kacatot!

2015. febr. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Konkrétan sóher f@$znaek nevezett az egyik randira hívott csaj, mikor mondtam neki, hogy busszal mennék be hozzá. Azt mondta jogsim van, autónk van, akkor miért smucigoskodok? o.O


Mondhattad volna, hogy mivel ő nem sóher pitsa, és ezért nyilván autóval jön, feleslegesnek tartottad, hogy két kocsival legyetek. :-)


Amúgy akármilyen rosszul esett a beszólása, és csalódás volt a viselkedése, és így ezt most valószínűleg nem tudod vigasznak felfogni, tényleg én is csak azt tudom mondani, hogy szerintem örülj neki, hogy időben kiderült, hogy milyen ember.


Én három férfival randiztam 20 és 28 éves korom között, egyik sem jött autóval, mert egyiknek sem volt a megismerkedésünkkor autója, de nem volt hiányérzetem. Ha esetleg lett volna, akkor sem tudom elképzelni, hogy ezt bármilyen formában szóvá tegyen, pláne nem ilyen tapló módon.

2015. febr. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb csajt hidegen hagyja az autó és csak annyit látnak belőle hogy milyen színű. Konkrétan nem randi volt de találkoztam már csajjal úgy hogy apám kocsijával mentem, úgy is hogy robogóval voltam és legutóbb már saját autóval mentem.

Ha ronda vagy akkor mehetsz BMW-vel is.

Egyik haverom ha akarna akkor mehetne mercivel csajozni vagy egy újabb típusú passattal de így se érdekli a csajokat. Egy másik haveromnak meg régebben jogsija se volt és mégis voltak barátnői.

Nekem meg kocsim se volt, nőm se volt :D Most autó van de nő nincs.

2015. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
87%
hát akkor hidd el h ezért a csajért nem kár. Normális nőt ez nem zavarna, de lehet h neki derogál a kis pitsaszoknyában, tűsarkúban 20 méteren billegni.
2015. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!