Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak! Miért féltek...

Fiúk/férfiak! Miért féltek egy rocker lánytól?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy magas,szőke hajú rocker lányt megszólít egy srác. Elkezdenek beszélgetni, ismerkedni. A fiú rögtön le akarja rázni amint megtudja, hogy a lány imád zenélni illetve basszus gitározni tanul. Értem én, hogy katonai bakancsom van, de miért ilyedtek meg tőlem?? ( Tisztelet lenne a kivételnek, ha volna)Ennyire félelmetes lenne, ha valaki szeret leülni egy gitárral és úgy énekelni régi rockballadákat?

/Egy értetlen 15 éves lány/


2015. febr. 10. 21:40
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem elsőnek ez jutot eszembe hogy a rockerek keménybbek ugyebár igy a kapcsolat után megbosszulná valamilyen formában.
2015. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 opened paradise ***** válasza:
Igen,a nyelvedet kitépné és azzal pengetne.
2015. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Ismerkednünk kéne :O

14/f és imádom a rocker lányokat

2015. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem nem jön be ez a stílus, ezért nem is ismerkednék veled
2015. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább te mondd meg nekem, hogy miért ijednek meg a lányok, ha megtudják, hogy extrém metál rajongó vagyok... Ennyire félelmetes lenne, ha valaki szeret leülni egy gitárral és úgy károgni a Holdnak? :D
2015. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

(Utolsó) Kedves Lélektársam!

Én szerintem a falra is felfutnék örömömben, ha egy ilyen emberrel találkoznék!


És hogy miért ijednek meg a lányok egy metált kedvelőtől... Fogalmam sincs! De komolyan, pedig én is lány vagyok

2015. febr. 11. 18:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is ürülnék... vagyis koncerten találkozok ilyen emberekkel, de 10-20-30 év korkülönbséggel nem állunk le beszélgetni, mert amúgy a zenén kívül nincs miről. Ha zenekart alapítok, az is valószínűleg egytagú lesz az első években. (De talán örökre. :D)
2015. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!