Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van eselyem?

Szerintetek van eselyem?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sraccal, tegnap talalkoztunk! Megkerdeztem, hogy 0-5ig mennyire jovok be neki kulsoleg! Azt mondta, hogy 3-asra ertekelne, de hogy o mar a kulsore nem ad es a belso fontosabb! Egyebkent azt mondta, hogy normalis vagyok! Szerintetek van nala eselyem? :)
2015. febr. 9. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha 3-ra osztályozott akkor tuti nem élete szerelmeként tekint rád, de meg fog dugni effelől ne legyenek kétségeid.
2015. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De jo, hogy a mai vilagban minden a dugasrol szol!
2015. febr. 9. 09:41
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet valami..ha a belso a fontosabb neki, es normalisnak tart, akkor van eselyed :)


Sok sikert ;)

2015. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. febr. 9. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Bár 0-5-ös skálán kérted az osztályozást nem 1-5-ösön, ez így is max. erős közepes.


Erős közepes csaj pedig jó dugásra, de már barátaink előtt nem dicsekszünk vele, ezért jellemzően már könnyed nyíltan felvállalt csajnak sem akarjuk, mondjuk ha véletlenül értesülnek róla ismerősök, azt még nem érezzük különösebben cinkesnek.

2015. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy megprobalna velem, ha jobban osszeismerkedunk.. akkor ezt mire veljem? Lehet, hogy csak arra kellenek neki es ennyi? :/
2015. febr. 9. 10:33
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korrekt volt :D


Nem tetszel neki, de ha összejössz vele, biztosan kapsz némi főműsoridőt.


Ha érted, mire gondolok.

2015. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Sejtem, hogy mire gondolsz..:D
2015. febr. 9. 10:36
 9/17 anonim válasza:

Tedd fel a kérdést magadban, mit szeretnél, és mit teszel meg ezért.

Ha én azt írom neked, hogy nagyjából maximum (!!) egy másfél évet jósolok ennek a kapcsolatnak, mert megbarátkoztok, megismerkedtek, esetleg még össze is jöttök, de mivel nem te vagy a nagy Ő, talál jobbat, jobb esetben szakítotok, rosszabban megcsal... Ha ezt írom, te mit csinálsz? Ha összejöttök, végig féltékeny leszel, nem bízol meg benne, mert egy ilyen név- és érdektelen kommentelő (mint én) elültette a bogarat a füledbe. Emiatt fog tönkre menni a kapcsolat.

Ha neked ez az időszak is elég, ám legyen. Ha többet szeretnél, szerintem tegyél többet érte, minthogy itt kérdezed azt, hogy csak a szexre kellesz e neki.

Gyanús,hogy bármennyire is normális a srác, ha felajánlod magad, él az alkalommal, és ott fog befuccsolni a kapcsolat.

Szumma szummárum, döntsd el, kell e neked, milyen áron kell, mit tennél meg érte, és éld a saját életedet, ne mások mondják meg, hogy összejöjj e valakivel, vagy ne.

2015. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért gondolj bele abba is egy pillanatra, hogy csajok közepesnek értékelt srácnak esélyt sem adnak. Ehhez mérten ne érezd kevésnek, hogy téged 3-asra pontozó srácnál testiségre szóba jöhetsz. Más kérdés hogy önérzetesebb csajnak kicsit sértő, ha csak ürítésre akarják használni.


Az pedig hogy 3-asnak értékelt nem jeleni azt hogy nem lehetsz jó csaj, csak nem neki, az is lehet hogy magához mérten is irreálisan pontoz.


Pl. egy millió eurókat kereső nálam is sokkal jobb testű focistákhoz szokott szupermodell csaj szemében nekem 0 esélyem lenne.

2015. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!