Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet esélyem egy...

Szerintetek lehet esélyem egy olyan fiúnál még aki egyszer elutasított?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akit szeptember ota ismerek. Külsőleg nem az a modell fajta normális átlagos srác. Amig kapcsolatban volt semmit nem csináltam. Mikor szakított a lánnyal kezdtem érdeklődni iránta mig nem azon kaptam magam h beleszerettem. Ez volt oktoberben nem mertem elmondani neki igy decemberben leirtam neki h szeretem ez volt szenteste napján. Sajnos hiába minden dolgát félreértettem és leirta h nagyon szeret engem barátilag mert konkrétan udvariasan leirta azt h nem egy örömlányhoz hasonlóan viselkedem és nézek ki hanem teljesen átlagosan mégis törödök magammal. Ami ledöbbentett miota ez megtörtént még sokkal jobb a kapcsolatom vele mint eddig. Egyre gyakrabban viccelődik velem és probál menősködni előttem:DD Van h észreveszem h gyakran rámnézz amikor meg észreveszem elkapja a tekintetét és ez ugyanugy rám is igaz. Nem kerül és ugyanugy szoktam vele kettesben lenni mint eddig és néha együtt megyünk hazafele suliból meg amikor megyünk suliba akkor is. A kérdésem az lenne h lehet esélyem h meggondolja magát még? Szerintetek ha ennyira csak barát vagyok neki akkor miért tesz félreérthető dolgokat? Próbáljam meg meghódítani valahogy? Ha igen akkor hogyan? Nem tudok kiszeretni belőle. Hiába próbáltam más fiúkkal beszélgetni egyik se érdekel és csak ő az egyetlen férfi most a számomra. 17/L

2015. febr. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szo*pd le ... hátha
2015. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki h beleszerettél és addig próbálkozz ameddig sikerül v addig míg le nem üt :D
2015. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valoszinű ;) ilyes fajta válaszokat inkább tartsd meg.
2015. febr. 5. 21:20
 4/4 A kérdező kommentje:
Öhhmmm sztem akkor én meghalok.xdfd
2015. febr. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!