Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, hogy 17...

Velem van a baj, hogy 17 évesen nem volt még barátom? 17/L

Figyelt kérdés
Egy egyszerű lánynak tartom magam,nem vagyok plázacica,de nem hanyagolom el magam,normálisan nézek ki,rendes ruhákban járok,nem vagyok kövér sem. Talán az a baj,hogy kicsit zárkózott és csendes vagyok? Amúgy,ha ismerek valakit akkor sokat tudok beszélni és szeretek viccelődni is.

2015. febr. 8. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem miert érnél többet mint a "plazacicak".

A csendesseg meg nem erény..


Majd lesz,ha tudod fogadni az udvarlast de ez szerintem neked nem megy

2015. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ó,bocsanat hogy nem nyalom a feneked.

Kar hogy nem tudsz a hibaiddal szembenrzni es a lepontozasban eled ki magad.

2015. febr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le,mindenkinek meglehet a saját véleménye.
2015. febr. 8. 18:27
 14/14 anonim válasza:
Én 18 vagyok és nekem se volt még barátom, de szerintem ez nem baj. Sajna egyelőre nem is hiszem, hogy lesz. Ahogy olvastam a leírást mintha én írtam volna :D Pont ugyan ilyen vagyok bár, ha van rá lehetőség akkor szeretek ismerkedni. Nálam a bizalmi szállal van gond, hogy sokszor kihasználtak és szerintem emiatt vagyok zárkózottabb, de idővel legyőzhető (sok idővel...). Biztos Te is találsz majd valakit csak majd vedd is észre és ne utána gyere rá (saját tapasztalat). Good luck! :)
2015. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!