Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne nézzen szinte mindenki melegnek?

Figyelt kérdés
Egy alapvetően férfias megjelenésű és öltözködésű, sportos testalkatú (rendszeresen járok kondizni, illetve kerékpárversenyeken, gyalogos teljesítménytúrákon is részt szoktam venni), határozott, heteroszexuális férfi vagyok, volt már barátnőm is, nem is egy, akik jó szeretőnek is tartottak/tartanak. Ennek ellenére rendszeresen melegnek néznek még családi körön belül is, vélhetően a nem túl férfias hangom miatt. Mégis mit tudnék tenni, hogy ezt levetkőzzem? Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2015. febr. 7. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a keményebb zenét, járj énektanárhoz, és szoktasd hozzá magad a mélyebb hangú beszédhez, úgy, hogy ne hangozzon túl erőltettnek.
2015. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Esz engem iss erdekeeeel. Ha kapsz uzcsit nekem iss muti a titkot ;)
2015. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csajozz be.

Amúgy miért érdekel ez téged annyira?

(A cigi rekedtesebbé teszi a hangot.)

2015. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Növessz szakállat, járj túraruhában, és a sztenderd köszönésed a "cső baxmeg na mi a fxsz van" legyen. Rendszeresen verjél meg embereket a környezetedben, fingjál nagyokat, utána pedig röhögjél. Cigizz, a leheleted pedig legyen fixen sörszagú. Minden jóseggű csajnak fütyülj utána az utcán. Férfias kézszorítás (tiszta erőből szorítod a tag kezét, utána meg röhögsz azon, ahogy kínlódik) is játszik.


Ezek és még egy-két hasonló magatartásforma, és garantáltan senki nem fog többé melegnek nézni.

2015. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi 3x1 doboz szimfónia két hónapig kúraszerűen, heti egy alkalommal metálkoncert!
2015. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
állj eléjük egy férfival és smárold le. Garantálom hogy onnantól már nem néznek melegnek
2015. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!