Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez szerelem vagy csak barátság?

Kis.smiley kérdése:

Ez szerelem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés
Helló 12 éves vagyok és egy lány.Tudom 12 évesen nem nagyon létezik szerelem,pont ezért kérdezem.Van egy fiú barátom, már óvoda óta ismerem (tehát kb 9 éve).Az oviban is nagyon jó barátok voltuk,de most már inkább tényleg a legjobb barátaim közé sorolnám.Ötödikben szétválasztották az összes osztályt( a háromból kettőt csináltak) így teljesen új osztályokat kaptunk.Nem úgy választottak szét ,hogy elfeleztek egy osztályt és akkor az egyik felét az egyik osztályba rakják a másikat a másikba,hanem az öszzeset összekeverték.Így jött az ,hogy a C osztályból csak 1 fiú és 4 lány jött az A-ba, a B-be pedig 4 srác és 4 lány ment.A a fiú ezért mindíg velünk lóg,beszélet,hülyéskedik stb. A többi osztálytársuk nem akarja felfogni,hogy nem azért jön oda hozzám mert,hogy belém van zúgva hanem csak mert magányos.Egyszer a barátnőm azt mondta ,hogy biztos nem szerelmes belém meg tuti nem tetszek neki,hanem csak a barátja vagyok és kész. Hát igen ám de valamiért ez megbántott.Fogalmam sincs miért,de rosszul esik ha valaki bántja,cikizi vagy ilyenek .Hiányzik ha beteg vagy nincs a közelemben. És a legroszzabb,rosszul esik ha valaki elveszi tőlem a reményt...az esélyt,hogy lehet hogy tetszem neki. A barátnőim azt mondják hogy egy fiú-lány barátságban az egyik fél mindíg többet érez,de én nem akarok lenni az a fél.Én nem akarok a földön heverni, ha megtudom neki nem jelentek semmit.NEM én ezt nem akarom.Csak az a baj,hogy tudom.Neki én csak egy sima lány vagyok mint mindenki másnak...Szerintetek szerelmes vagyok belé vagy ez lehetelen? (tudom ezt nekem kéne tudnom ,csak én még sosem voltam igazán szerelmes úgyhogy nem is tudom milyen az..)

2015. febr. 7. 14:05
 1/1 anonim válasza:
Hallottál már a diákszerelmekről, a fellángolásokról? Ez is egy fajta szerelem, de nem az amivel később fogsz találkozni. Régen én még verset is irtam az illetőnek, akkor 13 voltam. :) De mindvégig viszonzatlan maradt sajnos. De azóta sok minden történt, ez az élet vele járója...
2015. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!