Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nehezen megszerezhető lányokra...

Nehezen megszerezhető lányokra van-e valami taktika?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, szoktam látni egy lányt aki nagyon bejön, nevét megtudtam, de bejelölni nem lehet fb-n.
2015. febr. 6. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
erőszakold meg!
2015. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kell kinézni.
2015. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Baromságot félre söpörve komolyan kérdezem,
2015. febr. 6. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Komolyan az a taktika, hogy nagyon jól kell kinézni. Nehezen megszerezhető lány nincs, csak magas igényű.
2015. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalom neked néhány képben:


1. Tökéletes test, tökéletes külső megléte: [link]

2. A három elit Fritz autógyár közül az egyik legfrissebb termékének megléte: [link]

3. Modern építésű családi ház megléte: [link]

4. Lehetőleg vezető beosztású, sokat jövedelmező állás betöltésének megléte: [link]


Nagy siker: [link]

2015. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Összefoglalom neked néhány képben:


1. Tökéletes test, tökéletes külső megléte: [link]

jó ez pipa :)

2. A három elit Fritz autógyár közül az egyik legfrissebb termékének megléte: [link]

Én ugyan ilyenbe be nem ülnék, én inkább egy 3600 ccm-es boxer motoros szerkezetet akarok venni. Na de tanuló a kérdező, van 3 hónapom a suliból utána ipar...

3. Modern építésű családi ház megléte: [link]

Ő ez is pipa, de ezt a vonatból hogy látja a csaj róllam?

4. Lehetőleg vezető beosztású, sokat jövedelmező állás betöltésének megléte: [link]

Pipa, de ezt is honnan látja, hogy én milyen végzettségű vagyok, milyen cégnél van biztos állás lehetőségem...

Vezető beosztásom még egyenlőre nincs ott de nem is célom mert nagy felelősség és anélkül is össze tudok jól keresni meg én a szakma miatt tanultam azt amit, nem azért mert én középvezető vagy hasonló akarok lenni!

Nagy siker: [link]

Szóval én arra célzok, hogy mind ezt hogy kommunikáljam le?

2015. febr. 6. 17:51
 7/15 aladar12 ***** válasza:

honnan tudod, hogy nehezen megszerezhető, ha még egy mondatot nem beszéltél vele?

amikor legközelebb látod, próbálj meg vele beszélgetni és hívd el randizni.

2015. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát jó csajokat csak speciális poké labdákkal lehet fogni,amit csak az aktuális Johto bajnok legyőzésével kapsz meg. Szerezd meg hát mind,Pokémon!
2015. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eleve kérdésre kérdéssel válaszolok: honnan tudod, hogy nehezen megszerezhető? :) Ha a külső megjelenése ruháztad fel eme tulajdonsággal, s ráadásul nálad is adott a megfelelő külső, akkor mit tökölsz vele? Leszólítod, és kész.
2015. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ja onnan, hogy fb-n nem lehet bejelölni, meg akitől megtudtam a nevét az mondta, hogy kicsit beképzelt, ha lehet így fogalmazni.

Lehet most velem szembe jönni, külsőt nézem most.

Bár elgondolkoztam ezen, legutolsó komoly kapcsolatom is olyan volt, hogy az exem beképzelt volt, én is csak szerencse folytán jutottam az intim szférájába.

2015. febr. 6. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!