Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg egy srácnak...

Hogy mondjam meg egy srácnak netes ismerkedésnél, hogy nem jön ben?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, viszonylag jól megértettük egymást, ő látott már képet rólam és neki bejövök, de amikor ő küldött, nekem egyszerűen nem jött be. Nem akarom megbántani és nem tudom, hogy mondjam el neki, hogy nem jön be a külseje.

Nem a külső az elsődleges nálam, de ha semmi de semmi vonzalmat nem érzek és úgy néz ki, hogy tuti nem is fogok tudni akkor nem akarok játszani vele.


2015. febr. 5. 10:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt így írd le, ahogy itt leírtad.
2015. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánat, de más típusú fiúk jönnek be. Miért ismerkedsz kép nélkül???
2015. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És azért mert nem jön be, még barát (beszélgetőtárs) nem maradhat?
2015. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de nem jössz be. Sajnálom, mert amúgy kedves srác vagy, de én más fajta srácokhoz vonzódom."


Ha így elmondod, abban nincs semmi kifejezetten bántó. Persze, rosszul fog neki esni, de enélkül sehogy nem tudod a tudtára adni.

2015. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy foton bena es eloben megfog benne valami .. Egy talalkozast szerintem meger -csak a sajat tapasztalataim alapjan is. Beszelgettem hosszan egy lannyal anno' , foton nem jott be ,de ugy voltam,ahogy Te - nem akartam megbantani ugyhogy talalkoztam vele. Eloben egesz mas volt, azonnal megfogott .. :)
2015. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De nem olyan dolog miatt nem jön be, ami élőben más lehet.

Szóval azt úgy nem túl durva megírni, hogy kedves és szimpatikus, de valahogy nem jön be? Csak nem akarok kegyetlen lenni

2015. febr. 5. 10:44
 7/19 Noren1989 ***** válasza:

Nem jön ben.

Így írd le neki is, és el van boronálva a dolog.

25/f

2015. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az szerintem is kíméletesebb úgy, ha azt írod, hogy "más típusú fiúkhoz vonzódom".

Az, hogy hogy fogadja, már rajta múlik, ne foglalkozz vele.

2015. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsi,de megismertem valakit és randizni fogok.Ebből érteni fog :D
2015. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Férfiként ezt javaslom:

Szia bár jól elbeszélgettünk, szimpatikusnak látszol, a képed se rossz, de külsőre nem jössz be igazából. Bocsi, téged csak haverként tudnálak elképzelni, de ugye mi itt nem haverkodni kezdtünk. :)

2015. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!