Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon visszahúzódónak/csendes...

Nagyon visszahúzódónak/csendesnek érzem magam és ezt már többen mondták. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
Minden meg van bennem ami ahhoz kell, hogy egy társaságban senki se figyeljen rám: csendes, szégyenlős, szeretek csak úgy magamban elgondolkodni.
2015. febr. 4. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést... De ez téged miért zavar?
2015. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szellents nagyokat, nekem bejött, mindenki figyelt rám.
2015. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom csak egy kicsit mégis szeretnék aktívabb lenni.
2015. febr. 4. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan társoságot ahol hasonló típusú emberek vannak mint te :)
2015. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, vagy lány?

Én is ugyanilyen vagyok.

2015. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiú :)
2015. febr. 4. 01:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is valami ilyesmi ember vagyok. Most a húszas éveim elején járok szóval volt/van ebből adódóan jó pár kellemetlen pillanatom sőt még lesz is.

Azt hiszem h ezen soha nem fogok tudni változtatni mert 'ilyen vagyok és kész' (max minimálisan). Nálam ez úgy működik h idegen társaságban nyuszi vagyok, de otthon meg barátok között ahol "ki tudok bontakozni" ott a szöges ellentéte.

Állítólag gyakorlással vagy valahogy lehet az ilyen szociális dolgokat fejleszteni de én úgy vagyok vele h erőltetettnek érzem és akkor az már nem én vagyok, és akkor meg megint nem vagyunk előrébb. De ez egy eléggé hü**e gondolatmenet szóval ezt inkább felejtsd el. :D

2015. febr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok,

Nekem általában, ha új embereket ismerek meg, oldottabb vagyok. De ez is csak egy ideig tart, aztán belefáradok, mert én is erőltetettnek érzem. Akik előtt már egyszer "beégtem" a zárkózottságom miatt, előttük nem tudok újra úgy viselkedni, ahogy az elején. Hát, most lehet, hülye vagyok, de emiatt nem érzek már megfelelési kényszert. Ilyen típus vagyok. Próbáltak megváltoztatni és volt, hogy én is meg akartam változni, hogy "normális" legyek, de ezek szerint én így vagyok normális. :D

L

2015. febr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Noah én is pont így érzem magam azzal kapcsolatban, hogy új környezetben/barátok között hogy viselkedek.A többieknek is szeretném megköszönni a tanácsokat!
2015. febr. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!