Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Többen is megemlítették, hogy...

Többen is megemlítették, hogy b'zis nagyon a járásom. Ezen tudok változtatni magamtól? Lányok, Ti elsőre kiszűritek, hogy egy fiúnak milyen a járása?

Figyelt kérdés
Alapvetően a beszédem, viselkedésem meg más nem b'zis és természetesen heteroszexuális vagyok. Viszont a felsőtestem nem mozog teljesen összhangban az alsótestemmel és így kicsit olyan, mintha riszálnám azt. Nem tudom, hogy ez tényleg annyira feltünő-e, de már voltak, akik jelezték. Magamtól hogyan változtathatnék rajta. :( Ötlet?

2014. nov. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki a répát a seggedből
2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is van ilyen gyerek az iskolában úgy hívják Erik vagy bandi mindig megverik és csúfolják azért mert b'zisan jár és egyfolytában pofázik mindenféle érdektelen dologról
2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tükör előtt járkálj. de ha amúgy tetszenél egy lánynak, nem ezért fogsz nem tetszeni neki :)
2014. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az előző barátnőimmel nem is beszéltem erről. Pedig gondolom, tudhattak róla. Azért bizonyára negatív lehet egy nő számára az ilyen.

Engem nem csúfolnak, sok barátom van, de nekem is említették már meg vitában személyeskedéskor.

A tükrös megoldás nem segít szerintem annyira, mert nem látom az egész testemet és elégé életszerűtlen egy helyben sétálgatni. De majd lehet, hogy tanulmányozok a netről férfias mozgásokat és tükörben gyakorlom. Hátha 18 év után átáll rá az agyam :(

2014. nov. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!