Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ítélik el, ha valaki...

Miért ítélik el, ha valaki akar és mer változtatni?

Figyelt kérdés

Egyszer már voltam menyasszony, de szakítottam, mert egyre több dolgon látszott, hogy nem működik. Elkezdtem az egyetemet, de rájöttem, hogy nem ez az, amit csinálni szeretnék, ezért kijöttem külföldre szerencsét próbálni. Jövő szeptembertől teljesen mást fogok tanulni, mint amilyen a korábbi szakom volt.

Azelőtt állandó önértékelési problémákkal küzdöttem, de felülkerekedtem rajta, és most harmóniában vagyok önmagammal.

Elkezdtem egy tök új nyelvet tanulni az alapoktól, és még fogok többet is.


Sokan ha ilyeneket hallanak rólam, elkönyvelnek határozatlannak, döntésképtelennek, és gyerekesnek, mert hogy nem tudom, mit akarok



20l


2014. aug. 5. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:

20

évesen menyasszony?

2014. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van aki azt látja meg, hogy mersz változtatni,

valaki azt, hogy mindig mást csinálsz. Kérdés

az, hogy mennyi dolgot kezdtél el, és mennyit

fejeztél be?

2014. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SZERELMEM *.*
2014. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Külföldre jöttem, külföldön is vagyok. 4 idegen nyelven beszélek (van köztük anyanyelvi szintű és alapfokú is).

Nagyon rossz családi és anyagi körülmények közül származom, kétszer volt depresszióm, most mégis itt vagyok egészséges önértékeléssel és tervekkel.

2014. aug. 5. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam, bejártam a fél világot, aztán hazajöttem. Hajrá :)
2014. aug. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Ha magyarországon vagy angliában vagy amcsiban esetleg indiában összefutunk, vendégem leszel egy általad megnevezett italra :)
2014. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nincsen ebben semmi különös,sima útkeresés.

az egyik dolog nem jött be,akkor nem makacsul ragaszkodni kell hozzá ha nem működik és nincsen belőle haszon,hanem változtatni.

ez a tanulás és fejlődés.

2014. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert számukra egyszerűbb visszarántani(legalábbis megpróbálni)a másikat a posványba, így még rossz érzésük sem lesz amiatt, hogy ugyanonnan, vagy netán mélyebbről indulva a másiknak sikerült eredményeket elérnie, miközben ők az önsajnálatukba merülve csücsülnek a sárban.:) 19l
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!