Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem jutok tovább sosem a...

Nem jutok tovább sosem a szimpla beszélgetéseknél?

Figyelt kérdés
Mit lehet elrontani, ha alapvetően tetszek egy lánynak? Alapvetően, ha tetszek valakinek akkor már nem igazán lehet elszúrni az ismerkedést, ha nem viselkedek tapló módon, nem? Mi a fenét kéne mondanom, hogy ne akadjak el mindig ugyanott?

2015. febr. 1. 03:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan kérdezzek rá, hogy van-e barátja még ha nem is küld egyértelmű jeleket. Általában itt vége szokott lenni a történetnek.
2015. febr. 1. 06:01
 12/16 anonim ***** válasza:

NEM ő kell jeleket küldjön! Neked kell olyan dolgokat tenned, úgy viselkedni vele, ahogy csak olyan valakivel viselkedünk, aki tetszik.

Viccelődni vele, kacsintani, átölelni, megpuszilni, megsimogatni, szivecskét rajzolni a kezére.

És randira hívni, ahol még több ilyen gesztust teszel.

Már írtam.

2015. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 BlackSword ***** válasza:

Látod, látod... Gyrostálat akarsz enni mégis tökfőzeléket rendeltél... Ez a hiba... Nem dumálni kell vele, hanem beszélgetni... Meg készülni rá, mert nem a haverokkal sörözöl, hanem randira mész... És ezt jobb a partnerrel is tisztázni...


Úgy közeledsz feléjük, mintha barátkoznál, pedig nem azt akarsz... Akkor miért ezt teszed... Ráadásul jobb, ha az elején kiderül, mintha a később... Ha nem, akkor "na bumm, és akkor mi van???"

Ha meg szabad jelzést kapsz, akkor meg ne fuss tiszteletköröket, végső soron szerintem nem vagy Te hosszútávfutó...

Szóval tisztelet, és határozottság, és egy csipet humorérzék...

2015. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
azert nem haladtok, mert tokolsz. O azt varja mar, h mikor smarolod le. Azt hiszi, csak haverkodsz vele. Lepj az ugyben. :)
2015. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy ölelgessem és lesmároljam őket tényleg egyértelmű zöld jelzést kellene kapnom és tudnom, hogy nem csak a barátzónában vagyok.


Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, hogy ne a barátzónába kerüljek. Idáig nyilván mindig ott landoltam.


Azért, ha egy csaj meg akar szerezni valamit akkor ezt egyértelművé teszi. Ez az egész nagyon egyoldalú nyomulásnak tűnik, aminek nem szokott pozitív eredménye lenni.

2015. febr. 1. 12:27
 16/16 anonim ***** válasza:

Te nem valami vagy, akit meg akarnak szerezni vagy nem, és akkor úgy is van, hanem az események alakítója minimum 50%-ban. De mivel Te a fiú vagy, inkább 75%-ban.

Mi ebben a nem vili?

Mit nem tudsz megcsinálni abból, amiket felsoroltam, és miért nem?

2015. febr. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!