Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Látta, de nem ír vissza,...

Látta, de nem ír vissza, pedig elhivott randizni, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy srac elhivott vacsorazni, mondtam hogy szivesen elmegyek . utana beszeltunk es mondott egy olyan hogy : ebbol nem csak vacsora de eskuvo is lesz. Utana mondta h most nezte meg a kepeim es hogy idosebbnek tunok. (Tudja hogy hany ev van koztunk es mondta hogy pont jo ) viszont irtam neki azota es elolvassa de nem valaszol. Irtam neki hogy na mizujs mondta h epitkeznek nagy a zurzavar. De nagyon sokszor fellep ( kb par masodpercre ) mindig amikor megneztem azt irja hogy 2-3 perce volt elerheto. Miert nem ir vissza ? Vagy lehet nem tetszem neki ? Csak akkor miert mondta h menjunk el vacsorazni?

2015. jan. 31. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Mesélj a randiról. Lehet azért ilyen,mert nem sikerült jól. Vagy igen?

Amúgy nem kell ennyit figyelned,hogy ír e, ez szerintem olyan beteges:D

2015. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez most felesleges amit csinálsz

Attól hogy azt írja a facebook 'látta' még nem biztos hogy így van. Lehet h megnyitotta és elfelejtett később válaszolni.

Majd írni fog, ne kezdj el kombinálni!

2015. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bakker, építkeznek... Egy okostelefon akkor is bejelentkezik, ha pár percre talál egy szabad wifit, vagy feljön a pincéből és van térerő... Nem csak akkor, ha épp ő is a képernyőt bámulja.


Nyugodj le egy kicsit, van a másik embernek élete, fontos dolga, nem csak az, hogy egész nap a te üzeneteidet várja...

2015. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyik fiu szerint csak oltogat. Amugy meg nem mentem vele a randira. 1-2 napja beszelunk! Es csak most hozta fel

Tudom csak az az irritalo hogy olyan mintha le akar koptatni. H mindig fennvan de nem erdeklem ezek szerint elegge h visszairjon.

2015. jan. 31. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nemerdekled ez igyvan ezt oszinten mondom :( sajnos csak kihasznalt
2015. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú, ez majdnem olyan, mint nekem a legutolsó srác..ő írt rám, bejelölt a facen, és elhívott randira, de amikor lett volna, akkor hirtelen mandula gyulladása lett..aztán még egyszer megbeszéltük a randit, akkor meg ő is ezt csinálta, h. megkérdezte tőlem mikor érek rá, és mondtam egy időpontot, de nem válaszolt, és amikor kérdőre vontam meg kiakadtam, akkor meg még neki állt följebb.Hagyd a fenébe, majd jön másik..:) Lesz olyan, akinek bármilyen időpont jó, amit mondasz és örül, ha láthat. :)
2015. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt nem az idoponttal van a baj. Hanem hogy nem ir vissza :( azert koszi a valaszokat!
2015. jan. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!