Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Huszon éves pasik, ha egy...

Huszon éves pasik, ha egy huszon éves csaj szeret animét nézni, az szexi, vagy inkább dedós?

Figyelt kérdés
Mondjuk Naruto? Az ilyen kérdéseknél főleg csak tinik vannak, csak ezért érdekel.
2015. jan. 31. 02:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
78%
Számomra nagyon vonzó tulajdonság. Én is animézek, szóval lenne közös hobbi. Semmivel nem rosszabbak, mint egy amerikai film, sőt, nekem jobban bejönnek, mert a nyugati filmekkel ellentétben nem a bulizást, a részegséget, a cigarettázást valamint a fék nélküli kefélést tartja a fiatalság legfontosabb feladatának.
2015. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar hogy én South park-ot nézek akkor engem sem zavar a Naruto.

Hát nem hinném hogy szexi mert nem hallottam még hogy nézz egy kis animét arra gerjedek :D, de nem dedós. Mindenki maga dönti el hogy mit szeretne nézni. Inkább animét nézz mint a délutáni szappanoperákat a TV2 és az RTL segítségével:)

2015. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
49%
Ha nézel animéket, akkor legyél szíves, és normálisakat nézzél, ne a magyar tv-ben leadott amcsiból jött shit-eket.
2015. jan. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Legalább horror animéket néz? :$
2015. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem.

Azok szerint gáz, akik még nem láttak egyetlen Animét sem azt sem tudják mi fán terem, csak a rajzolt szereplőket látják bennük 1-2 rész alapján ítélkeznek esélyt sem adnak nekik, hogy megszeretik-e a vagy nem ők nem igazán mérvadóak.


Ezek olyan mintha egy Shrek-et, Madagaszkárt rajzolt animált filmet néznél semmi különleges nem lenne bennük, ha tévé éjjel nappal inkább Animéket adnának ezt szeretnék az emberek. Tök szokásos dolog lenne... Emberek nincsenek még hozzászokva nem tudom mire fel van ez az utálkozás úgy, hogy még nem is láttatok egyet sem végig tisztelet kivételnek... Mindenki azt néz amit akar én 28 vagyok évben, de pl nézem a Mako Mermaidsot Disney-t, mert jó érdekes szórakoztató..., de nézek The walking Dead-et Z Nationt, A kórt stb... Mindenki azzal tölti a szabad idejét ami szórakoztatja. Animéknél is vannak +18as véres felnőtt kategóriák tehát csak óvatosan mit néztek választotok. :) Kezdésnek Death Note tökéletes lesz. :)

2015. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25. tökéletesen igazad van,de azt is tegyük hozzá hogy Death Note-ot eredeti japán szinkronnal nézzék mert most nagyobb fejjel belenéztem a 2006-os szinkronba és fogtam a fejem :D
2015. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26-os: mindet eredeti japán szinkronnal kell nézni, mert mindnél lehet fogni a fejet, dragonball-nál is, főleg a dragonball Z főcímdalán. :D
2015. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
tudom,csak még amikor 10 éves voltam nem zavart ennyire,és fel se tűnt a szinkron gagyisága :D meg hát sokan azért is utálják az animéket mert nem tudnak olvasni :P
2015. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mindent eredetiben kell nézni, néha sorozatoknál van, hogy nagyon jó szinkron van, esetleg jobb is, mint az eredeti, de legtöbbször az eredeti a legjobb, és ez animéknél tuti, h mindig így van. :)
2015. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!