Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Volt már hogy azért nem...

Fiúk! Volt már hogy azért nem jöttetek össze egy lánnyal mert nem olyan nagyok vagy szépek a mellei? Vagy nektek ez a legfontosabb?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem számít, fenék párti vagyok.
2015. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd már nagyon fárasztó lenni ez a folyamatos kis mellek miatti siránkozás!
2015. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75A a mellem és most lesz az esküvőnk :))
2015. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem csak egy 'mellből' áll egy nő,nem ez a legfontosabb!
2015. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha összességében tetszik a lány, de kicsik a mellei, nem is foglalkozok vele. Ne feltételezzen már senki ilyet, hogy ezen múlik, tényleg!
2015. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra igenis a külsőségek között az egyik legfontosabb, csak a nagymellű lányokat találom vonzónak. Ehhez a válasszal biztos nem leszek túl népszerű, de hát ez az igazság. Valakinek meg csak a szőkék tetszenek, vagy csak a vékonyak, stb.
2015. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem pl pont a szőkék tetszenek :)
2015. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem a külső számít! Vagyis csak részben. De egyépként is hiába van a lánynak nagy feneke meg melle ha az IQ szintje a béka segge alatt van...
2015. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kisboltos ***** válasza:
Nekem, és még sokan másoknak az arc a legfontosabb. Ugyanis bennem az váltja ki a vonzalmat. Mellméret, csípőszélesség, fenék hidegen tud hagyni, ha olyan arca, vele együtt egy olyan tekintete, kisugárzása van, ami egyből megbabonáz.
2015. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kinézet nagyon kicsit számít csak. Hiába van egy magas nagymellű feszes fenekű barátnőm ha egy bunkó akaratos hisztis pi##a. Nekem a belső számít
2015. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!