Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Talált már valaki párt magának...

Talált már valaki párt magának ezen az Elittárson?

Figyelt kérdés
Érdemes érte pénzt kiadni vagy felejtős?
2015. jan. 29. 22:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17. :Próbáltam a gyökérkedést is nem jött be, mert azonnal nem egy csajnál lettem bunkó paraszt. Egy valamit hiányolok a társkereső oldalakról az pedig a fórum. Ott értelmesen el lehet társalogni. Ha meg üzenetet írsz valakinek még ő van felháborodva (igen ilyen is volt) mi az, hogy én írok neki üzenetet. Ez még jobbik eset, mert legalább ki bírta nyögni, hogy nem érdeklem és vette a fáradtságot, hogy a tudtomra adja. A másik verzió meg az amit írtál, hogy annyira lusták meg félnek, hogy hozzá kell érni a billentyűzethez, hogy még válaszra se méltatják az embert. És el ne feledjük a harmadik típust amikor jól elbeszélgettek és egyszer csak fogja magát lelép és soha többet nem beszéltek.
2015. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#18

Szerintem pont hogy sokkal nehezebb ismerkedni megyeszékhelyen. Mindenki állandóan siet valahova, senkit nem lehet megszólítani se, mert mindegyiknek (kortól és nemtől teljesen függetlenül) a fején a fülhallgató... meh, inkább laknék faluban én is. Egyébként is, mert bár szeretem a szülővárosomat, sokkal nyugisabb egy kis, festői folyómenti faluban élni. Nem mintha nem folyómenti városban laknék. Na, mindegy, ez úgy érzem, nem kapcsolódik a témához. :D

2015. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg nem kapcsolódik a témához de kisvárosban rosszabb a helyzet kevesebb a lehetőség.
2015. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
Én vagyok a 17-es. Igen jól látod, és kösz, hogy kiegészítetted a 3. variánssal a gyökér lepattintóssal, aki egy ideig hiteget, beszélget Veled, utána meg lelép.. amúgy én csináltam eegy olyan trükköt, hogy külföldi helyszínt adtam meg magamnak és külföldi nőkkel beszélgettem.. Hát ég és föld. Lehet, hogy az un. nagyságos magyar nők a legszebbek -bár kétlem- a külföldön élő társaik sáros nyomukba nem léphetnek.. Szóval a lényeg külföldön kell próbálkozni, mert ott értelmesebb emberek élnek mint itt az un. "Magyar"országon.
2015. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ezt elég szomorúan hallom, hogy külföldre kell menni ahhoz, hogy az ember találjon egy egy olyan személyt akivel jól érzi magát.
2015. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Kis városban sem könnyebb, itt nagyon kevés a lehetőség az ismerkedésre.

Amúgy meg ez a 3. típus, akikről beszélgettek... Azok aztán tényleg viszik a prímet.

Elkezdünk egymásról érdeklődni, megmutatjuk egymás hobbiját. És erre meg köddé válik. Legalább mondaná meg, hogy mégis mi van. Azért mert, egy dolog nem tetszik a másik félben már egyből meg kell szakítani az ismerkedést? Egyetlen egy dolog miatt, amit csak unalom űzésként csinál a másik?! Lehet, hogy ha a másik elfoglaltságomat említem, akkor meg még mindig beszélnénk.

Az a baj ezzel a világgal, hogy mindenki rohan. Nem szakítanak az emberek időt, egy kis türelmet a másik félre. Ha egy apró dolog nem stimmel, akkor ott már vége is van a dolognak. És megy tovább a következő felé.

Ha egy párkapcsolatba kerülnek az ilyenek, akkor mégis mit fognak csinálni az első vitánál? Dobják a másikat? Ha valami nézeteltérés van akkor azt nem kellene előbb megpróbálni megbeszélni? Ehelyett meg szó nélkül továbbállnak. Ez olyan degradáló. 25F

2015. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hidd el nem fogsz egyedül maradni ha:

Nemed=Nő

Korod=30-50

Magasság=?

Súly= >60kg

Gyerekek száma=?

Vagyonod=?


-ha mindezeknek megfelelsz akkor már, egy jelentkező van.

2015. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nő az stimmel, de 30 alatt vagyok. Mindegy, köszönöm a válaszokat, akkor inkább hagyom.:)
2015. jan. 30. 09:58
 29/32 anonim ***** válasza:

Tudod, nem attól lesz valaki igényes, hogy regisztrál egy (színvonatlalan) társkereő oldalra. Még akkor sem, ha az oldal nagyon elitnek, és nagyon színvonalasnak állítja be magát.


Ez a "társkereső" már az elejétől fogva a felszínes dolgokra szállt rá. Igen, szerintem felszínesség az alapján ismerkedni, hogy valaki diplomás-e. Persze, nem kötelező diploma a regisztráláshoz, de az oldalnak akkor is az az üzenete, hogy ha diplomás vagy, akkor te vagy az igényes, menő, elit ember, ha pedig nincs diplomád, akkor csakis igénytelen senki lehetsz.

A személiségtesztjük egy hatalmas vicc. Az minden, csak nem személyiségteszt. Innentől kezdve az, hogy ők tudományos módszerekkel dolgoznak, eleve megbukott. Mondjuk az mióta személyiségteszt, hogy milyen népcsoporthoz tartozol, milyen magas vagy, illetve hogy szerinted mennyire vagy sportos, szexi, stb.? Vagy hogy mennyire vagy hűséges? (Amikor sokan szemrebbenés nélkül anak nevezik magukat, úgy is, ha lépten-nyomon csalják a barátnőjüket.) Ebből legfeljebb csak arra lehet következtetni, hogy az illető milyennek gondolja magát. Köze nincs ahhoz, hogy a valóságban milyen. És ha valaki eleve "elit"-nek tartja magát, akkor ezekre vélhetően nem fog reális válaszokat adni.


Na és persze a lényeg, hogy ha használni akarod az oldalt, akkor lehúznak. Ha lenne reális esélye értelmes partnert találni, akkor azt mondom, bőven megéri havi 1500 forint, de úgy, hogy jó eséllyel csak öntelt sznobokat találsz, nem éri meg.


Én egyébként Facebookon ismertem meg azt a lányt, aki később a barátnőm lett.

2015. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 GipszI ***** válasza:
Ennyi erovel inkabb a feelingfinder-t, vagy a párom.hu-t javasolnám.
2015. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!