Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Talált már valaki párt magának...

Talált már valaki párt magának ezen az Elittárson?

Figyelt kérdés
Érdemes érte pénzt kiadni vagy felejtős?
2015. jan. 29. 22:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én is terveztem már regisztrálni az Elittársra (mondjuk most egyetemre járok, nem tudom, ez kifejezetten csak diplomásoknak van-e), de még csak rosszat olvastam róla, nagyon sok apró betűs lehúzással. Szóval nem ajánlom. Mondjuk én egyébként értelmes társkeresőt se találtam még, pedig hidd el, kerestem.
2015. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Személyesen ismerkedj járj emberek közé. A legjobb módszer. 10-ből 10 ember ezt ajánlja :)
2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem sok embert ismerek itt, így elég nehéz. Na majd, ha találtatok egy jó helyet szóljatok:D
2015. jan. 29. 22:26
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Még egy barkácsáruház ügyfélszolgálatán is válthatsz olyan üzeneteket, amivel találhatsz párt, tehát ha az a kérdés, lehetséges-e... igen. De a létező legrosszabb választás.


Férfiként lehetetlenül irreális igényekkel fogsz találkozni, még mércének sem lehetne nevezni, annyira abszurd. Nem az egzisztenciáról és diploma meglétéről van szó (bár jó kérdés, mennyire sekélyes az, aki ezekkel próbálja pótolni bárki jellemvonásait), hanem arról a sznob, tényleg elitista pózról amivel egyetlen nő elvárásainak sem fogsz ott megfelelni. Szinte mindenki a három nyelven beszélő, modell arcú világjáró üzletembert várja, a kevés kivétel pedig minden hangoztatott intelligencia ellenére képtelen venni a fáradságot egy fél percet sem igénylő, alig fél soros válaszra.


Ezerszer inkább bármelyik másik ingyenes, nagyobb szórással bíró társkereső. Ott sem lesz garantált a sikeres ismerkedés, de legalább a modoros és hűvös stílustól megkíméled magad, ahogy az elvárások sem lesznek annyira földtől elrugaszkodottak. Eleve az egész elgondolás hibás kiindulópontra épít, két ember közti összhangoz nem a karrier, a lepapírozható egyetem vagy a makulátlan kisujjeltartás fogja meghatározni. Kivéve persze, ha nem párkapcsolatot keresel, hanem rendezvényeken felmutatható kísérőt. Akkor viszont nem társkeresés címszó alatt kéne futtatni, hanem női/férfi hostess szolgálatnak.

2015. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Hol kellene helyet találni? Melyik városban?
2015. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Pl Gyorben :D
2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
A többi un. "társ"kereső sem kivétel. Ott is szinte egyik sem ír vissza, csak akkor, ha bunkó hangnemben írsz nekik üzenetet. Megy ott a gyökérkedés, kivagyiság. Ha 178cm alatt vagy, még a 155cm-es törpének sem kellesz, hiába vagy helyes, alacsonyként megszívtad. mondjuk ez a való életben is így van sajnos. Én kb 5 társkeresőn voltam fenn, de kb 1,5 év után meguntam a sikertelenséget és mindről töröltem magam.. Ha előnytelen, rossz genetikájú, alacsony férfi vagy akkor a való életben is csak az un. társkeresők "sikerek'-et fogod elérni...
2015. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Győrben egy nagy városban nem találsz helyet ismerkedni? Biztos van valami pub, kávézó, söröző vagy valami.

A főteret nem mondom mert ott most hideg van de jó időbe ott is lehet ismerkedni. Beülsz valahova internetkávézó vagy valami hasonló hely. Nehogy már egy nagy városban tele lehetőségekkel ne találd fel magad.

2015. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

én egyszer viccből fenn voltam,elkezdtem írkálni random marhaságokat,meg csak úgy,és a korombeliek mindig visszaírtak szinte,de az ilyen 50 éves nők soha


akár kedves voltam,akár nem,ők nem írtak vissza. :,D az ilyen 45+


Érett nők nem szeretnek.


de szerintem fa*-szság az egész.De viccnek jó.

de komolyan ezért fizetni meg rajta lenni,szerintem marhaság.Lehúzás.

2015. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

@14

Ez elég érdekes. Tapasztalatból beszélsz, vagy csak így gondolod? Mert szerintem a diploma és a (vélt vagy valós) műveltség és képzettség nem feltétlenül jár igazi, vérbeli nagyképű elitizmussal. Szerintem inkább azok regisztrálnak ilyen helyekre, akik nem SWAG-boyokat meg YOLO-ribäncokat keresnek, hanem kulturáltabb, de nem feltétlenül irreálisan álművelt társakra vágynak.

2015. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!