Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy olyan pasi...

Hogyan lehet egy olyan pasi közeledését elutasítani, aki nem mer nyíltan színt vallani, csak úgy viselkedik? Uraim, mért vagytok gyávák a kiszemelt elé állni és kimondani, mit éreztek? Miért jobb csak csendben körülötte sündörögni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Talán pont ezért, mert így visszautasítani se lehet :)


Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akiről nagyonis jól tudom, hogy többet szeretne, látszik rajta, annyira még csak nem is titkolja, de eddig semmi olyasmit nem tett, amivel kapcsolatban ha szólnék, konfrontálódnék, hogy de azért légyszi, párom van meg különben is, mert hát mégse olyan dolgok... Szerintem direkt azért ilyen óvatos, mert tudja, hogy amúgy nem lenne esélye, és így visszautasítani se lehet, mert mégis, mit utasítasz vissza? Hogy úgy néz rád?

2015. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Mert, ha elétek àll a férfi, akkor még a nemet is úgy kell kihúzni belőletek. Mert simàn nem lehet visszautasìtani, inkább lógva kell hagyni, nehogy megbántsatok minket. Ès ezt nagyon bután gondoljàtok.

21/F

2015. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én simán nemet tudnék mondani, épp a napokban is egyenesen közöltem egy olyannal, aki nyíltan vállalta, hogy ismerkedne, hogy bocs, de nem, beszélgethetünk, de nem akarok tőle többet. De az ilyen töketlenek nagyon idegesítenek, náluk még egy nyomulós bunkó stílusú macsó is sokkal jobb, mert nyíltan vállalják, mit akarnak, és ha el akarom utasítani, egyértelműen megtehetem.
2015. jan. 29. 08:54
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap mentem oda egy csajhoz, aki tetszett, rögtön rávágta, hogy ''bocsi van barátom''. Pedig nincs neki. Na, pont ezért.
2015. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy tényleg nincs neki?
2015. jan. 29. 09:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert az egyik haverom ismeri
2015. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

És a haverod olyan közeli kapcsolatban áll vele, hogy ilyeneket tudjon? És ha csak mostanában jött össze valakivel?

De ha még ez is a tipikus lekoptatós szövege is, akkor is jobb, ha vállalod magad és próbálkozol, mint ha töketlenül epekedsz.

2015. jan. 29. 09:16
 8/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.

Az exemnek is volt barátja, de nem érdekelt. 2.5 éves kapcsolat lett belőle. :D

2015. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1.) Szívemből szóltál.
2015. jan. 29. 09:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Te most azért vagy dühös,mert nem lehetsz bunkó, lekezelő vele???
2015. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!