Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 4 éve szerelmes vagyok egy...

4 éve szerelmes vagyok egy lányba, és utál [többi lent? ]

Figyelt kérdés
Na szóval, én öt nagyon de nagyon szeretem 4 éve mindennap rá gondolok viszont tavaly tökre tévedésből egy hülye osztálytársam miatt megutált, mert olyan mondott rólam ami nem igaz, ez alatt a gyűlölete alatt összejött egyik osztálytársammal, pár hónapon belül dobta, szegényen látom hogy fáj neki pedig nem ma történt.... az lenne a fő gond hogy én öt nagyon szeretem névnapjára verset is írtam, egész álló nap csak rá gondolok más lány felé hiába voltam nyitót nem tudom elfelejteni, és hát tudod/tudjátok annyira haragszik rám hogy bántott is már lelkileg, nem egyszer sírtam is már ezért, 1 éve már hogy nem szól hozzám és levegőnek is nézz, ez a dolog annyira fáj hogy az összes barátomat eltaszítottam magamtól, mert nem csak depressziós lettem emiatt hanem csak róla tudok beszélni, és őszintén leírom hogy már miatta majdnem öngyilkos is lettem :( 16/F

2015. jan. 29. 01:35
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ha masok hazugsaga miatt utal meg, nem o a megfelelo ember szamodra.. Egyebkent tiztazhatnad vele az igazsagot, nem? Probaltad mar?
2015. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Másold ki a szöveget, aztán küld el neki és meg fogja érteni..
2015. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem szól hozzám, úgy nem egyszerű
2015. jan. 29. 01:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Mèrt nem alszol? Este fèl kettő van. Bèkülj ki vele. Közeledj hozzá. Ènekelj neki egy Kasza dalt, tuti siker. Vagy ugorj elè egy vörös parókába ès adj neki egy gyűrűt.
2015. jan. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csinálj neki ember méretű szalmazsákokat.. XD
2015. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 éve? Ez nem jó... Lépj egyszerűen tovább, ne foglalkozz vele! Millió jó csaj van a világon, miért egy olyan kell, akinek te nem kellesz?
2015. jan. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj oda, húzd félre és tisztázd vele a dolgokat.
2015. jan. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A helyedben hagynám a fenébe,mert csak a fiatal éveidet pazarlod el rá,tök fölöslegesen.
2015. jan. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Amúgy jóba vagyok vele:D minden tök rendbe van:)

csak kíváncsi voltam hogy ha ilyen történne miket írnátok:) mindenesetre köszönöm:D

2015. jan. 29. 12:31
 10/10 anonim válasza:
Te egy...asz vagy -.-
2015. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!