Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Anyámnak igaza lehet mikor...

Anyámnak igaza lehet mikor azt mondja, hogy azért nem volt meg soha barátnőm 22 éves létemre, mert a lányok külsejét nézem mikor választok?

Figyelt kérdés
nem értem, hát nem az a normális ha egy fiú annál a lánynál próbálkozik amelyik tetszik neki? Vagy velem van a gond hogy nézem a külsőt is?

2015. jan. 26. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
nincs igaza (bocs, anyu)
2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem próbáld megismerni őket. Fontos a külső is persze, de ha azt nézed h nem tetszik ami rajta van mikor látod akk rosszul csinálod x)
2015. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azért nem volt, mert a lányok is a külsőt nézik, és te nem nézel ki jól.
2015. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt nézem ami tetszik de akkor lehet lejjebb kell meg jobban adnom az igenyeimbol, nem nézek ki rosszul es törekvő vagyok humoros sok baráttal es sportolok, sokat törődom a kulsommel ennek ellenére ha kell magamra eroszakolhatok persze egy 110 kilós igénytelen 40 éves nőt de ettől nem lesz jobb semmi
2015. jan. 26. 18:24
 5/7 CptTomato ***** válasza:
100%
Elöször is nem veled van a gond, másodszor én nem zárnám ki a lehetőséged hogy anyukádnak igaza van, mert lehet hogy ő lát valamit a nőkben akik tetszenek neked amit te nem.... pl egy nagyon egyszerű példa minden pláza cica buta és ezt a szintén buta nagy darab állatok nem látják,de a buta nagy darab állatok anyja lehet látja.
2015. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát vmilyen szinten fontos a külső is, de ha vkinek olyan a személyisége: igenis meg tudja szépíteni. Tapasztalat.
2015. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így távolról rohadtul nem lehet eldönteni. Olyan ez mint a különbség aközött, hogy valaki "takarékos" és aköztt, hogy "fösvény". Mert aki évente max egyszer vesz magának édességet, akkor is a legolcsóbb műcsokiszeletet, az nyilván fösvény, de aki mondjuk havonta vesz azért valamit az takarékos. De vajon hol a határ? Évi két csoki? Három?


Ugyanígy különbség van aközött, hogy valaki normálisan választ külsőre neki tetszőt, és aközött, hogy valakinek csak Pamela Anderson 20 éves kori önmaga tetszik, és akinek nem pont olyan a szeme, szája, haja, melle, mozgása, alakja stb, az már mind béna tyúk. Szóval nem tudjuk, hogy a kedves kérdező melyik véglethez esk közelebb, de ha 22 év alatt senki se tetszett meg neki, akkor azért gyanús, hogy az utóbbi.

2015. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!