Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg kérdés. Miről tudnék...

Meleg kérdés. Miről tudnék majd beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és ő is, pár napja beszélgetünk, elvileg én tetszek neki, és ő is tetszik nekem.

Tervezzük hogy találkozunk, és olyan szombat/péntek fele lesz a találkozás, és már nagyon izgulok!!

Miről beszélgessünk? Elképzeltem hogy találkozunk, amig elkisérem oda ahova leülünk, és tudunk beszélgetni, viszont nem fogok tudni majd mit mondani..

Ilyenkor mit csináljak?

Miről lehet ilyenkor beszélni?

Kérlek segítsetek, mert nagyon tetszik a srác, és azt hiszem belé zúgtam.. :(



2015. jan. 18. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Figyelj a melegek általában kozvetlenek (én is) , bármiről beszelhetsz vele, még perverz témáról is.
2015. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barmitol :) csak legyel kedves, es humoros :) ha meg nem tudzs mit mondani es jon a kinos csend akk meselj magadrol... vagy kerd meg h o meseljen :) de az a jobik eset ha a masiknak be nem all a szaja xd en is ilyen vagyok,es akk 1 fel masodperc szunet nincs xd.. de ha ezeknek ellenere nem tudsz egy normalis mondatot se mondani akkor latni rogja rajtad es ha valaki zavarba jon az eleg cuki tud lenni :)
2015. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 56%-os!

Azt mondasz amit akarsz, rólam, és bárkiről leperegnek a szánalmas trágárságaid.

Üzenetben elmondtam, de nem hiszem hogy felfogtad.

Annyira szomorú vagyok hogy akadnak ilyen emberek a magyarságban, pedig segítenünk kéne egymást.

Ha pedig látod hogy "Meleg kérdés", akkor mi a fakkomnak jössz ide?(Ezt azért indokold meg!)

Ha az lesz a válasz hogy mert beteg(újra)vagyok meg egy takony állat, hát töprengj el a viselkedéseden!

Kedves mar-csa!

Lehet hogy kedves voltál, viszont a választ nem tartottam normálisnak.

Az utolsó válaszolónak pedig köszönöm, sokat segített! :)

2015. jan. 18. 23:27
 4/7 anonim válasza:
Az elején biztos zavarban lesztek, de hamar túl lehet ezen lendülni és tényleg bármiről: suli, munka, szabadidő, sport, kultúra, majd kiderül mi lesz a közös téma. Élményekről, saját életről is (persze nem kiteregetni), ha olvastál/láttál/hallottál valami érdekeset mostanában, közelmúlt eseményeiről (politika mérsékelten, bár a teljesen ellentétes nézet is jobb, ha hamar kiderül).
2015. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én aktív kulturált meleg életet élek, olvasok, mozizok kutatok meleg témában. Én erre alapoznék, ennek hiányában én is ezt a mesélj magadról, mesélek magamról témát osztom. Ha beszélgettek magatokról konnyebben alakul ki valósabb képed róla. És egyébként szerintem is ritka, hogy két meleg közül egyik sem kommunikatív. :)


Majd írd meg, mi volt.

2015. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell görcsölnöd. A kezdeti zavart fel lehet oldani olyan banális témával is, amit egymásnak írtatok. Azt folytatni. Rákérdezni dolgokra, amit Ő írt. Faggatni, hogy Ő mit szeret csinálni, illetve beszélni magadról. Első látásra mi tetszett meg rajta. Aztán megy minden szép simán. Ne parázz.
2015. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"bármiről: suli, munka, szabadidő, sport, kultúra"

De ezekről nagyjából kifaggattam üzenetben.. és akkor miről kérdezzem ha ezek megvoltak?

De ajj már csak 3 nap van hátra!!!

Aki még tud, az írjon!! Köszönöm!!

2015. jan. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!