Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy 46 éves nőt...

Megismertem egy 46 éves nőt és szexelne velem, de félek, hogy kiderül és a férje szétüt. Belemenjek a dologba? 21/F

Figyelt kérdés
Facen is durvultunk rendesen szóval, ha az ipse valahogy meglátja... Ráadásul van egy lányuk 10 éves. Mondjuk engem ez egy kicsit sem foglalkoztat, de mégis na érdekes szitu. Jó nő nagyon egyébként, meghágnám emberesen.
2015. jan. 17. 17:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy családot ne szakíts szét"


Mitől szakadna szét? Azért egy 46 éves nő nem tervez egy huszonévessel hosszú távra, csak egyszer-kétszer jól megdugatja magát. Ha erre adja a fejét, ott már rég nincs jó kapcsolat a házastársak között, csak a látszat kedvéért vannak még együtt.

2015. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
persze a srác szedi szét,nem is az aki nem bír a pinájával a férje meg a gyereke mellett :D
2015. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Ha nem a 21 éves srác dugja meg akkor majd valaki más, de így meg kimarad egy potya numerából.

Csináld nyugodtan, előbb utóbb valaki úgyis megtenné. Valószínűleg örülne is ha egy fiatal szét tömné még mielőtt már nem kell senkinek :D

2015. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bővebben nem szeretnék erről beszélni, de van okom sz*rni a férjétől... :DDD Nem vagyok az a nádszál gyerek pedig én sem. Egyébként igen nem bírok magammal, szeretném felpróbálni. Soha nem voltam ilyen nővel és borzasztóan izgat.
2015. jan. 17. 18:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy kitudódna, csak te tudsz róla meg a nő, te nem mondod el értelemszerűen, a nő meg nem valószínű hogy elmondaná hogy épp most pakolták meg 5 perce.. :D
2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
puhány vagy, meg még gyökér is elég rossz kombó ez:D
2015. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!