Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszamegy külföldre, most...

Visszamegy külföldre, most találkozgatunk addig. Szerintetek belemenjek a szexbe?

Figyelt kérdés

A lány most jött haza és jövőhéten megy vissza. Eddig csak irogattunk, aztán tegnap itt volt nálunk beszélgettünk meg egyértelműen jelét mutatta sőt mondta is hogy bejövök neki és látja hogy rendes is vagyok.

A probléma 1. Távkapcsolat

2. A tesommal beszélgetett már.. de ő nem viszonozta mert nem jött be neki a lány, miközben mi beszélgettünk hogy tesom mit gondol rola meg hogy ha találkoznak mit kéne csinálni. ez volt egy hétig. utána viszont már csak ugy beszélgettünk mindenről ..nagyon jo fej és nemtudom hogy mit tegyek szerintetek tesom miatt gáz lenne összejönni vele és esetleg mielött kimegy szeretkezni vele?

köszi a válaszokat nagyon!!



2015. jan. 9. 16:45
 1/2 anonim válasza:
Hát ha nem akarsz egy fix kapcsolatot, vagyis inkább úgy fogalmazok , hogy nem minden áron, akkor ne habozz.Ha a lány is akarja, akkor próbálkozz,és még össze is jöhet.Viszont arra ne számíts, hogy ilyen rövid nekifutás után, egy távkapcsolat megél. Persze nem kizárt, de kicsi az esélye. A tesóddal beszéld meg a dolgot nyíltan. Jobb ha tudja, meg te is, ha netán őt zavarja, akkor nem nálatok kellene henteregni. Vagy legalább is nem olyankor amikor otthon van.Persze ez csak az én meglátásom... :)
2015. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok, csak en lennek a lany, es a fiu el kulfoldon. :)

En nem fekudtem le vele, bar teny hogy voltunk kicsit agyban, de semmi szex.

Mindketten folytatjuk tovabb az eletunket, es mikor visszajon, akkor talan folytatjuk. Ne kotelezodjetek le, mert az mindkettotoknek rossz lenne, legalabbis mi a sraccal erre jutottunk.

2015. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!