Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehetne ismerkedni egy...

Hol lehetne ismerkedni egy magamfajta 21 éves srácnak? Olyan sok helyen próbáltam már, de az eredmény mindig elmaradt. Miért nem lehet ismerkedni ma már szinte sehol?

Figyelt kérdés
2015. jan. 17. 17:40
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Pl itt is lehet.

Írj privibe egy párt sort magadról:)

2015. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Három dolgot fűznék hozzá:

1) "Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!" - Yoda mester

2) Olyan helyen érdemes, ahol a lánynak az égvilágon semmi dolga nincs. Pl. vár a buszra, vagy utaztok a vonaton, stb. Ilyenkor persze még mondhatja, hogy "bocs, de nem", de ha nem teszi, akkor semmi, de semmi kifogása nem lehet, hogy miért ne beszélgessen veled.

3) Légy őszinte, közöd vele, hogy miért mentél oda hozzá. Nyilván tetszik ő neked, ha már rávetted magad, hogy megszólítsd őt, szóval mondjuk egy ilyen kezdő szöveg teljesen jó pont, és a lánynak is feldobod a napját vele, boldoggá teszed (ha nem egy utolsó bunkót fogtál ki):

"Szia! Bevallom őszintén, már messziről felkeltetted a figyelmemet. Nagyon tetszel nekem, aranyos lánynak tűnsz, és szeretnélek megismerni, szeretnék beszélgetni veled."


17/L

2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ott, ahol meglátod az esélyt rá!
2015. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan ronda vagy, mint én, akkor próbálkozhatsz bárhol, mindenhol elutasítanak a lányok. A magabiztosság pedig tapasztalatból tudom, hogy nem kompenzálja a külsőt.
2015. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

De lehet szinte mindenhol, csak ahhoz kell valami amit MEGNYERŐ SZÖVEGNEK hivnak.:D

az elmúlt évben 3 lányt kellet elutasitanom. Nam azért mert játtszok velük, vagy nem szépek, ahnem mert nem ők kelletek nekem..:S (Aki nekem kell, azon nem működik a

struktúra xdd) pedig nem is vagyok egy manöken, vagy egy gazdag pávagyerek.

Példa(valós): Beülök a suli ebédlőbe, meglátok egy ismerős lányt egy szabad asztalnál. Odamegyekés megkérdezem:

-Bocsi, Leülhetek? (Természetesen igent mond, mert ki

küldene el egy idegent?)

..Egy kis csend, amig odajön a felszolgáló..

-te is a Türrbe jársz?:)(kérdeztem én)

-igen, mert?:)

-csak mert szoktalak látni aaa... 3.on(ne sugald, hogy

mindent tudsz róla, mert az kicsit beteges).

-Igen, ott van az osztályom :)

-És minek tanulsz?

-(ez az amire nem emlékszem)- et tanulok:D

-én közgazdaság tant tanulok.. de nem ez volt az álmom..:D (Kiváncsivá kell tenni, érd el, hogy ő érdeklődjön felőled. Erre alkalmas szavak:álom, titok, titkos, jövő...stb)

-Mert mi volt?:D (ezt akkor kérdezi, ha elég laza vagy)

-Katona vagy tűzoltó akartam lenni még kiskoromban...:D( valami aranyos, mégis sztereotip dolgot kell mondani, ami erőt vagy biztonságot sugároz)

...nevetés, majd egy kis csend..

-és neked?

-tessék?

-ez volt a kiskori álmod vagy más terveid voltak a jövőre tekintve?:)

-(itt valami énekest, vagy táncost mondott..)

-Tündéri xd

...Ezután érdeklődj, róla:álmai, megvalósitás..majd vicces megjegyzés...

(leteszem az evőeszközt és ránézek az órára)

-Vennem kéne valami ajándékot..

-Karácsonyra?(ez dec 20-án volt)

-Ahha, anyuéknak és faternak. Csak sosem tudok választani.. esetleg nem jönnél el segiteni?^^

-Hát..elmehetek :D ( ÉS MEGVAN! egy normális kinézetű aranyos egérhangú lány, anélkül, hogy a nevemet megtudta volna. Azt útközben elmondtam..segitett vásárolni és ennyi.. azóta nem beszéltem vele.



Ennyire könnyű, pedig csak kajálni mentem :D

Lényeg az attitűd :DD


5-ből 2x tuti beválik ez a struktúra (ha reális vagy,

,mert hát a plázapi˙˙ákat ez nem nyűgözi le :D


nem kell hozzá iphone-t mutogatni, macsózni

vagy játszani majdnem homokos gyereket akinek

páva haja van, retro szemüvege és mustárszinű

nadrágja... am bocs, nincs hosszú i betűm a laptopon

2015. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 2. jól mondta.


Az utcán, a buszon, a boltban, nagyon sok helyen lehet ismerkedni. Gyakorlatilag bárhol odamehetsz egy neked tetsző lányhoz.

2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom tanulj meg nő nélkül is ellenni valahogy. Nekem egy rakás rossz tapasztalatom van, és nem akarok odamenni egy vadidegen nőhöz, hogy feldobjam a napját, ő meg 90%, hogy egy bunkó... Sokkal jobb ha a karrierre koncentrálsz, fiatalon érdemes kiépíteni a jövődet és az egzisztenciádat, aztán utána már ők fognak hozzád jönni levakarhatatlanul. Sokan le fognak pontozni de a mai nők 90%-a a dugáson kívül semmire sem jó, mert vagy elvárják, hogy te oldd meg az életüket (pótpapa) vagy annyira femcsik, hogy sz.rba se vesznek. De te tudod: ismerkedés és az azzal járó stressz, vagy felszabadítod magad ez alól és élsz szabadon, nyugalomban.
2015. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rohadtul nincs igaza a 2.-nak! Ismerek ilyen srácokat, akik így odamennek nőkhöz és 90-95%-ban csak zaklatják őket!

Csakis akkor menj oda, ha hívogat a szemével! Akkor ő is akarja. Különben zavarod!

Bár az is elég érdekes hogy egy 21 éves srác ennyire életképtelen! Ennyi évesen én egy 5 éves kapcsolatban voltam benne és most sem vagyok egyedül!

2015. jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
BÁRHOL...csak ne légy félős;) 21L
2015. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!