Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, hogy rosszul érzem...

Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt, ha rájövök, hogy akiért egykor oda voltam, már nem érdekel annyira, és eszembe jut, hogy lehet ő is így érez és már nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal régebben nagyon jóban voltunk,de már kb. fél éve nem beszélünk , és még ma is sokszor eszembe jut,hogy de jó lenen találkozni vele,dumálni ,stb. De néha meg pl. már megnézek más lányokat is,és aztán eszembe jut,hogy biztos őt is érdeklik már más pasik is és ilyenkor hirtelen nagyon szomorú leszek és rosszul érzem magam:\

Ez normális,más is van aki esetleg így érzett?:\


20F



2015. jan. 17. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván megnéz más pasikat, ez természetes. Még ha párkapcsolatban is van valaki, akkor is elismerheti egy ellenkező nemű kinézetének előnyeit, ez még nem rossz dolog.


Ha nagyon lányos lány (remélem érted :D), akkor valószínűleg már nem sokat gondol rád. Ha a férfi barátságokat preferálja, és kissé férfiasabb a gondolkodása, akkor nem fogja érdekelni, hogy mennyi idő telt el, ugyan az az ember maradsz számára.


Ha ennyire fontos neked, akkor kezdeményezz vele beszélgetést.

2015. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
igen az elsőnek, igaza van, találkozz vele nézd meg mizu, lehet hogy kajak nem érdekled lehet hogy csak tettetni fogja, hívd el még párszor figyeld a reakciókat hogy enyhül e. Ha nem és tényleg lesz*r akkor meg ez van emberek jönnek és mennek az életedben kezd lassan hozzászokni, mert nem bánat kérdése, hanem ilyen az élet, lesz még új alkalom csak más csajjal.
2015. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem normális,h így érzel.

én lány vagyok,és én is így éreztem egy olyan fiú után,aki nagyon sokat jelentett nekem egykor. de ezek olyan dolgok,h túl kell rajtuk esni..

2015. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!