Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok? (Tobbi lent)

Szerelmes vagyok? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval tetszett mar fiu de meg ilyen erzest nem ereztem:ha egy lannyal beszel feltekeny leszek,sirok miatta,feltem ot,kiprobalom a dolgokat amit szeret, allandoan ra gondolok de tenyleg akkor is lefekszek aludni es amikor felkelek,mindig vele almodok,ha nincs a kozelembe hianyzik,amikor a kozelembe van akkor a hasam begorcsol,minden nap megnezem a profilkepet,a baratnomnek mondtam el eddig ,h mit erzek iranta es neki csak rola beszelek,mindig oran hatrafordulok,h megnezzem mit csinal,stb... + o nem az a "jo fiu" es altalaban mindenki csak a rosszat latja de en erzem,tudom,h ez csak a latszat.....

Es pl. ha beszelek vele akkor mirol?, Honnan tudom,h o visszonozza-e az erzest?,Hogyan erjem el,h tobbszor kezdemenyezzen beszelgetest? Stb...

13/L .. (ja es tudom paran fogjatok irni,h mivel fiatal vagyok ugyis elmulik es beleszerettek masba stb... de en ugy erzem,h nem es van nala ezerszer helyesebb fiu is de nekem csak o tetszik)



2015. jan. 17. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem ennél sokkal több... :)

Ez egy erős szimpátia, a szerelemnek a "kezdő lökései".

Én 20 éves vagyok, életemben először szerelmes, lassan egy éve. Mindig azt hiszem, ennél jobban nem szerethetek bele a barátomba... aztán mégis. :)

Szerintem szerelem az:

amikor az ő érdekeit helyezed a sajátod elé. Nem érdekel, mi lesz veled, csak neki legyen jó.

Mindenkiben őt keresed, minden percben szeretnéd elmondani, mennyire szereted.

Csak vele tudod elképzelni a jövődet.

Kést döfnének a szívedbe, ha mással látnád... te sem tudod elképzelni, hogy mással legyél (csók, szex stb).

Nélküle üres az életed és úgy érzed, ő ad értelmet neki.

Szerelem az, amikor nem tudod megmondani miért szereted... csak egyszerűen szereted. :) Igen.. az idegesítő hibáit ellenére is. :)

Nekem valami ilyesmi a szerelem... :)



Nagyon fiatal vagy, nyilván ebben a korban még másképp éled meg a "szerelmet" is, mint majd 18 évesen. De ettől függetlenül még egy "gyerek" is tud nagyon szeretni. :)

2015. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

o nem az a "jo fiu" es altalaban mindenki csak a rosszat latja de en erzem,tudom,h ez csak a latszat.....

Igen minden nő tudja hogy ki a jófiú és ki nem, aztán sírnak ha otthagyják őket :)

Ez egy női vonás hogy a rossz fiúkra buknak hátha majd miattuk megváltozik, ebből szokott az lenni hogy megcsalja aztán mehet a sírás :D

2015. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De fura volt most visszaolvasni a tavalyi kerdesem es a valaszokat..:DD
2016. jan. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!