Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csinálni ezt a...

Hogyan kell csinálni ezt a szerelem dolgot? 22f

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok belé, de azt érem csak el kb, hogy lassan undorodik tőlem :C
2015. jan. 15. 23:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

ennyit vacakolni ezzel... :'DDDDD



ő 20 éves, én 22


egy egyetemre járunk, mindketten most kezdtünk. ő másik szakra jár, nem volt közös óránk se. gólyatáborban találkoztunk először, de ott még nem beszéltünk... aztán mittomén.. jött oda, csak így futólag kérdezni, hogy mi a helyzet, aztán meg már én kerestem a társaságát, segített beilleszkedésben, elkezdeni... és aztán így nem is vettem észre... lettek érzéseim, de nem értettem őket, és csak most lett tiszta néhány hete, hogy tényleg szeretem, de azóta meg nem lehet találkozni vele.. vizsgaidőszak

szóval akkor így hetente párszor összefutottunk, de csak így hetente egyszer volt amikor tényleg tudtunk beszélgetni rendesen

2015. jan. 16. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!