Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a legjobb barátom...

Szerintetek a legjobb barátom (fiú) többet akar barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nem rég ismerkedtem meg és egyből nagyon jó barátok lettünk. Amikor múltkor itt volt nálunk, akkor teljesen megnyíltunk egymás felé és el is csattant egy-két csók. Második alkalommal amikor itt volt, akkor ugyan így megtörtént jó pár csók és akkor tovább is mentünk, de szex nem volt. Aznap rájött, hogy tetszik nekem és megbeszéltük, hogy belém tudna szeretni, ha hamarabb megismert volna, mert most már van egy lány akinek udvarol, de ettől függetlenül barátok vagyunk. Azóta kétszer aludt itt és mostanában összeveszett a barátnőjével, mert ő féltékeny lett ránk. Viszont a barátnőjével mi soha nem bírtuk egymást és most a fiú kérte is arra, hogy ne bántson engem és hogy engem hagyjon békén, mert én nem csináltam semmit és a barátnője a bátyjám osztálytársa, a fiú pedig a bátyám egyik legjobb haverja. A fiú még a bátyjámat is megkérte arra, hogy vigyázzon rám és hogy ő se bántson engem, se szavakkal se máshogy. A fiú a legjobb barátom és nem tudom, hogy most többet akar mint barátság vagy nem. Szerintetek?

2015. jan. 13. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kiégtem. Nincs kedvem elolvasni ezt bocsi, pedig tényleg segítenék.
2015. jan. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
maradj a baráti szinten akármi is az igazság vele mert ha képes más lányokkal együtt aludni mikozben van barátnője akkor ebből az a tanulság, hogy "ma nálam alszik, holnap pedig másnál" tehát mégha össze is jönnétek a jövőben, nagy a valószínűsége, hogy veled is ugyanazt fogja megtenni amit ma a barátnőjével. Okos lányok olvasnak a jelekből, levonják a tanulságokat mielőtt a saját bőrükön tapasztalnák meg ugyanazt.
2015. jan. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erre te magad is tudod a valaszt.


De azzal legyel tisztaba, hogy ha tobb tortenik baratsagnal (akar csak csok is, nalatok mar ez a hatar megvolt), a kapcsolatotok sohasem ugyanolyan mint azelott, ha szakitani fogtok (ne igy legyen).


En barattal semmikepp sem kezdenek, a baratsag tobbet jelentene.


Te dolgod.

2015. jan. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent masodiknak igaza van.
2015. jan. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Scav ***** válasza:
Idővel ugyanezt fogja veled játszani, mint amit a mostani csajjal művel.
2015. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!