Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek, ha elég...

Hogy ismerkedjek, ha elég vékony vagyok, plusz rengeteg műtéti hegem van?

Figyelt kérdés

11 éve szenvedek egy hülye betegségben és ismerkednék lányokkal, nem annyira látszik ruhában a vékonyságom, no meg a hegek, de azért én is ismerkednék. Plusz nem is vagyok egy égimeszelő. Legutóbbi barátnőm óta 3 műtéti heget sikerült összeszereznem ( összesen olyan 7-8, 3 a karomon + 5 a hasamon vhogy így oszlik el ), azóta gátlásos vagyok. Egyetemre járok passzívon voltam ebben a félévben.


A lényeg, hol tudnék ismerkedni? Online? Mert eléggé ramaty ott a helyzet úgy olvastam...



2015. jan. 12. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiam, bárhol tudsz, csak szedd össze a bátorságot, a pozitív tulajdonságaidra koncentrálj és szólíts le valakit.
2015. jan. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam párszor. :" nem jött össze, vagyis a leszólítás összejött, meg volt, hogy el is hívtam egy pár lányt, de aztán sose kerekedett belőle "randi".
2015. jan. 12. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
1 csak lesz, vag kettő vagy 3, sose tudhatod h miből mi lesz... csak meg kell tenni.
2015. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!