Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan 'ismerkedjek'? 21F

Hogyan 'ismerkedjek'? 21F

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és nem igazán tudom, hogy kellene ismerkednem. Lényegében az a két fő problémám, hogy kivel, és hogy tetsszen meg a belső tulajdonságai is. :D Tudom, ezek nagyon retardáltál hangzó problémák, de mindjárt kifejtem őket:

Tömegközlekedésen, utcán, előadáson nagyon sokszor látok szép fizikai megjelenéssel rendelkező lányokat, de míg a barátaimtól sokszor hallom, hogy "nézd azt a csajt, hú de jól néz ki, mit nem adnék, ha *random szexxel kapcsolatos gondolat*". Én, személy szerint, még sosem éreztem ilyet, hogy most látok egy lányt, és csak ő lebeg a szemem előtt, hogy húú de jó lenne ezt meg azt csinálni vele. Lányismerősökkel is ugyanez van, amíg a barátok kibeszélik, hogy kinek milyen jó ismerőse van nekem sose jutnak eszembe. Egyrészt épp emiatt nem igazán tudom, hogy melyik lányhoz menjek oda, mert igazából az egyhez sem vonzódom sohasem, csak látom hogy szép, csinos és kész.

A másik problémám pedig az, hogy, egyetem, középiskola alatt viszonylag sok lánnyal beszéltem már, de egyik sem volt olyan, aki teljesen szimpatikus lett volna. Sok volt kedves rendes, stb. tulajdonságok, de nem igazán volt tökéletes. Nem, nem a külsőre, belső, akármire értem, hogy tökéletes nem volt, hanem a közöttünk lévő ismerősi kapcsolatra. A barátokkal is pont így vagyok, összesen van 3 barátom, de velük szinte tökéletes a baráti kapcsolat, akikkel látom, hogy nem, azokkal nem igazán barátkozom, azért hogy 1-el több legyen, amikor nem érzem a teljes "összhangot".

Tényleg voltak olyan emberek az életemben, akikre rá tudom mondani mindenféle túlzás nélkül, hogy 10/10, de nem találtam meg velük az összhangot.


Szerintetek mit tegyek? Menjek oda ismerkedni lányokhoz, úgy hogy tudom (a saját magam "hülyesége" miatt) bármennyire is jó, ha 1000-ből eggyel lenne rendes kapcsolatom, esetleg változzak meg, és lógjak olyan emberekkel akikkel nem tökéletes a kapcsolatom, de alapjáraton amúgy okés? Ha más tanács van, azt is szívesen fogadom.


2015. jan. 11. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Évezredek óta a legjobb recept az ismerkedéshez táncos, zenés helyen tánccal bezsongatni a nőket, ez könnyebb, ha már mindketten megitattok 1-2 italt.
2015. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!