Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az itteni 25-35 közti lányok,...

CptTomato kérdése:

Az itteni 25-35 közti lányok, nők mi alapján választják ki kinek írnak privát üzenetet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok itt sokat de amikor feljövök mindig vár jónéhány üzenet, mindig van 1-2 új ez valami új trend?

Életben se vagyok valami nagyszám pasi de a kommentjeim pedig kifejezetten ellenszenvesek néha. Szóval miért?



2015. jan. 11. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kommentekre írtak neked?
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mind nőneműek, és az sem mindegy, hogy mire és mit írtak neked. Amúgy velem meg rendszerint pont fordítva van, azok is eltűnnek, akikkel elvileg megértettük egymást, és akikre próbáltam odafigyelni.
2015. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó neked. Valamit biztos jól csinálsz.
2015. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy "hosszú távúak" ezek a "kapcsolatok".

Csak mindig vár levél erről arról, többnyire női nikkektől... értem én hogy ez nem garancia hogy valóban lány-e. Nem is különösebben érdekel hogy írnak csak meglepő, eddig nem nagyon történt ilyen az se válaszolt akinek én írtam...és bár inponáló nem értem mi a célja vagy miért jó ez?! :S

2015. jan. 11. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha megkérdezed, milyen céllal írnak. De a levelük tartalmából is kiderülhet, kérdeznek csak valamit, beszélgetni akarnak, vagy csak megjegyzik, hogy hú de jó válasz volt, csak így tovább, utóbbit pl. megköszönni lehet.
2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Jó neked. Valamit biztos jól csinálsz."


Világosíts fel, kérlek, miért jó valakinek, hogy ismeretlen, magukat nőknek valló személyek (persze, lehetnek akár nők is, egyelőre ez lényegtelen) ismeretlen célokkal névtelenül felveszik vele a kapcsolatot interneten! :D

2015. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6os :)
2015. jan. 11. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
én pl senkinek se írok, mégis minek....
2015. jan. 23. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!