Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek a 18 körüli fiúk akik...

Ezek a 18 körüli fiúk akik csak szórakozni szoktak a lányokkal mi alapján választják ki áldozatukat?

Figyelt kérdés
Valaki, aki nem akar tőled semmit, de húzza az agyadat, te naív vagy és sokáig nem is akarod elhinni hogy csak szórakozik, és csak a szép dolgokat látod. Aztán rádöbbensz... Arra vagyok kiváncsi, hogy olyat szemelnek ki aki nem jön be nekik vagy olyat aki tapasztalatlannak tűnik, vagy kedvesnek vagy mi?

2015. jan. 4. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlant valasztunk általában mert az kindenbe belemegy, szertne kiprobalni uj dolgokat, es aki tapasztalatlan az altalaban kedves is meg felenk :) 16/F
2015. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs általános szabály szerintem.
2015. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én saját magam választok srácokat buliba, kikkel akarok kavarni... akármilyen Casanova próbálkozhat nálam, ha nem szimpi, húzhat vissza a csicska haverjaihoz
2015. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!