Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy azért nincs...

Lehet, hogy azért nincs barátnőm, mert egyszerűen túl unalmas vagyok minden nő számára?

Figyelt kérdés
Olyan sok ember él a földön, nekem ez nagyon furcsa.
2015. jan. 10. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen biztos
2015. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tényként nem támaszthatom alá, hogy unalmas lennél...

Ha mégis úgy érzed, egyszer majd betoppan az a lány akinek nem vagy unalmas!

2015. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor igaz, ha abszolút nincs egy értelmes hobbid sem. Egyébként meg elég csak olyan lányt találni, akivel közös az érdeklődési köröd. Onnantól fogva nem leszel unalmas.
2015. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az unalmasság relatív, lehet hogy valaki számára unalmas vagy, de valami hobbid biztos van. Nem is kell olyan lány akinek ugyanaz az érdeklődése, csak az a lényeg h ne untassa a tiéd. A barátnőmmel tök más az érdeklődésünk, de ez sosem jelentett gondot. Úgyhogy a problémát ne feltétlenül ebbe keresd.

Esetleg ha unalmasnak érzed magad legyél nyitottabb és akkor nem lesz gond.

2015. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért nincs barátnőm, mert túl ocsmány vagyok. És ezen változtatni sem lehet.
2015. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vagy nagyon unalmas, hogyha nincsenek álmaid azon kívül, hogy életben tartsd magad. Az, hogy namost bemek dolgozni, este hazajövök aztán, TV& computer, alvás, az tényleg nem lesz vonzó egy átlagos lánynak sem. Például "hogy leszel jó az ágyban, ha a hétköznapban sem vagy találékonyabb, mint ugyanabba a monoton rendszerbe lenyomsz egy napot."
2015. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!