Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknél van esélyem 29F?

A nőknél van esélyem 29F?

Figyelt kérdés
Szűz lennék és nem az a kigyúrt meg exisztenciám sincsen.

2015. jan. 10. 20:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"miért nem megyek el krvzázni?"


Ha az áruk egy tízessel el lenne osztva meggondolnám, másik meg hogy mi változik utána? Miért adjak az agyamnak hamis megoldási impúlzusokat?


Ha az orrod alá tolnak egy tálca kokaint akkor egyből rámész ,ha megkínálnak cigivel egyből elfogadod .Nem csak a drogok , a nők is függőséget okoznak ,biztos hogy tovább akarom rontani azzal a helyzetemet hogy rászokok a 15 rugós krvkra aztán hetente csengetek a strcijüknek és közben nem vagyok boldog ,nem teljesült be a szerelmem.


Nem is szeretkeztem mivel az teljesen mást jelent ,nem tudod megvásárolni prostinál.

2015. jan. 10. 20:39
 12/15 A kérdező kommentje:

Eddig mi akadályozott?


Válasz: A félénk egóm ,mondhatni saját magam akadályoztam magamat ,én nem az vagyok aki másokra fogja a baját.


De a félénkségem mellett jó adag taszító erő is akadályozott amit ismik párkapcsolati veszekedéseiből nyűgeiből vettem le.


Ezen kívül a harmadik lényeges ok hogy rosszul vagyok ha sokáig kell valakinek a társaságát élvezni ,irányítani meg senki nem irányíthat ,idegessé válok már attól is ha valaki meghív vagy elhív valahova időre vagy csak parányi változás történik az előre eltervezett napomban. Enyhén autizmus tünetei tudom...

2015. jan. 10. 20:50
 13/15 viktorvarga ***** válasza:

lehet h te vámpírvagy és 500 évig élsz? mert akkor ráérsz még kitalálni hogykéne...

de am nem is akarsz pl pi nát nyalni?nem kivánod a nőket?

szerinted egy barátnő össze szedése menyibe kerül?egy mozizós este,egykis mekivel,popcornal...10 rugó:)és az semmi, természetesnek veszik..mert nem érdekli őket a pénz...(mármint h honnan van)csak legyen és kész

2015. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy kívánom csak nem vagyok extrovertált alkat.


Olyan életidegen dolgokat kérsz tőlem ami neked természetes ,én soha nem "jártam barátnővel" nem is csókolództam ,nem is birok a szemükbe nézni egy találkozásnál .Akikkel beszélgetek az is olyan mintha két csávó beszélgetne vagy két fadarab de érzem hogy a nő is úgy beszél hozzám mintha nő lennék.


És a testalakatom alapján nem is csoda hogy nem vesznek emberszámba.

2015. jan. 10. 23:51
 15/15 viktorvarga ***** válasza:

ilyen vagy,ez van.vagy próbáljmeg változtatni vagy marajd igy. választás van

de amugy a ku rvázás lenne a megoldás,kérj meg valakit h beszélje le menjen elveled...

ha akarsz változást azt erővel kell

ha meg nem mit siránkozol szarjál bele

2015. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!