Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknél van esélyem 29F?

A nőknél van esélyem 29F?

Figyelt kérdés
Szűz lennék és nem az a kigyúrt meg exisztenciám sincsen.

2015. jan. 10. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy a szüzek kigyúrtak? :D
2015. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen önéletrajzzal biztos nem.

Szerinted munkahelyre felvesznek, ha csak annyit írsz nekik, lusta vagyok, alulképzett és motiválatlan?

2015. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb tulajdonságaidat soroltad fel. És ezek alapján bizony nem sok esélyed van. Felsorolnál néhány pozitiv jelződet is? :)
2015. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha szűz? Jó, tudom, 29 éves, de ez miért számít rossz tulajdonságnak? Én nem sorolnám a rossz dolgaid közé.

Nem vagy kigyúrt.. hát bakker. Attól még lehet ember formád, h nem vagy Cutler alkat. Nem csak azon múlik egy nő elhódítása, h te kigyúrt vagy e

2015. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 viktorvarga ***** válasza:
ninsc rád írva h szűzvagy.am meg miért nem mész el ku rvázni..az a legjobb,és vannak olyan nők h beszarsz.10-15 ezret kilehet spórolni egy jó nőre.faszán be gyakorolsz...
2015. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A szöveg melyik részéből következtettél arra hogy lusta alulképzett motíválatlan?


Ez csak egy helyzet kép leírás volt ,nem tudod hogy miért nem vagyok izmos ahogy azt sem miért még szűz és miért nincs vagyonom.


A kérdést pont azért tettem fel mert minden nő elhajt ha megtudja a helyzetképemet (kivéve hogy szűz azt nem árulom le és így is!)


Szóval azt nem értem hogy mi jár az emberek fejében 30 felé , mi kéne hogy úgy nézzenek rám mint férfira (jó persze lakás autó izom+némi pénz egyszóval egszisztencia)

2015. jan. 10. 20:28
 8/15 anonim ***** válasza:
#6-os ott már bajok lennének ha k*rvázni megy az ember. Én soha nem értettem, hogy minek k*rvázni amikor a discoban, clubban is találsz neked való csajt?
2015. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Öregem, te sík hülye vagy, ha értelmezni sem tudsz egy egyszerű hasonlatot!

Itt a legnagyobb baj a szemléleteddel van. Nem 16 éves vagy már, hogy így beszélj, nem csoda, hogy ezek után elhajtanak a NŐK.

2015. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Buford Tannen ***** válasza:
Idáig mi akadályozott? :D
2015. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!