Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ment ki a divatból,...

Miért ment ki a divatból, hogy a lányoknál már nem kell úgy kaparni, mint régen?

Figyelt kérdés
Láttam itt olyan kérdést, amire olyan válaszok jöttek, hogy ha elsőre, vagy rosszabb esetben másodjára nem kapható a lány, akkor az kuka, mert ezek után vagy ő nem kell a srácnak, vagy azért elutasító a csaj, mert neki nem kell a srác.
2015. jan. 10. 11:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Akkor küzdjél...
2015. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
"egyáltalán"
2015. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
tapasztalat! szerintem minden 25 éves férfi volt már olyan helyzetben, hogy kapart egy lány után, folyamatosan próbálkozott, de nem koronázta siker az erőfeszítést, míg egy másik csávó aki bejött a csajnak az egyből megdu*gta. szóval kérdem én, minek törjem magam? nyilván van egy szint ami elvárható "udvarlás" címszó alatt, de én soha többet nem fogok kaparni egy nő után sem. a saját hibáimmal együtt is tartom annyira értékesnek magam, hogy nem alacsonyodok le odáig, bármilyen szép, okos, gazdag stb... legyen az adott csaj, hogy alárendelt szerepet töltsek be. továbbá, szerintem udvarolni csak annak lehet aki hagyja! tehát nem arról van szó, hogy a 3. randin muszáj a szex, de ne nézzenek már hülyének. pl.: ha én találkozgatnék egy csajjal és benyögné, hogy ő más férfival is randizik akkor tutira otthagynám!
2015. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

hát az a pasi valószinüleg jól néz ki.


szal ő a jóképüségével megüti a lécet a nőnél EGYBŐL, te meg kaparhatsz egy csomót és még akkor sem.

2015. jan. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23:

Nem, velem még nem volt ilyen. Én az első randikon megcsókolom a lányokat, akikre hajtok és a 2.-5. randi környékén lefekszem velük.


Elég rosszul hangzik, hogy "kaparni egy lány után" és a többi is, ahogy megfogalmaztad a dolgot. Hajts a nőkre, mert te vagy a férfi és neked kell kezdeményezni. De legyenek határaid, standardjaid, amik alá nem mész. Ha az első randin nem csókolok meg egy lányt, akkor nem foglalkozom vele többet, mert ha nem hagyta hogy megcsókoljam, akkor nem érdeklem. Ha 5 randi után nem fekszem le egy lánnyal, akkor nem foglalkozom vele többet, mert ez annak a jele hogy nem érdeklem.

(Persze mindkét esetet értsétek úgy, hogy az első randin is akár többször is próbálkozom a csókkal és minden randi végén is a szexszel, tehát nem csak passzívan várok.)


Neked csak abba a hibába nem kéne esned, hogy túl sokat foglalkozol egy adott lánnyal. Mondom:

1 randin nincs csók: Hagyod a fenébe, nem keresed többé.

5 randi után nincs szex: Hagyod a fenébe, nem keresed többé.

Ennyi. Engem ezek a szabályaim már nagyon sok olyan csalódástól mentettek meg, mint ami(ke)t te is átéltél.


21/F

2015. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Miért kéne akármelyik nő után teperni? Ha tepersz utánuk:

- már nem fogsz kelleni nekik, mert látják rajtad, hogy bármit is csinálnak, te akkor is a talpukat fogod nyalni,

- a rosszabb: elmebetegnek fognak hinni, zaklatásnak veszik a teperésed.


Ha egyszer lekoptat egy csaj, minek kéne bármit is erőltetni? Ezt árulja már el nekem valaki! Mindegyik nő elvárja, hogy loholva legyen utánuk, közben meg már attól visítoznak, ha egy sráctól megkapják a 3. üzenetet... Agyfаsz! :D

2015. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. Az egyik, hogy inkább a lányok szedik fel a fiúkat. Illetve lényegesen gyakrabban. A világ is felpörgött, minden gyorsan, azonnal kell. Csak hasonlíts össze egy mai sorozatot mondjuk egy 90-es évekbelivel. A mai tinik azt hiszik, ha nem szexelnek az első randin, nem lájkolják 150-en a legújabb profilképüket, nem néznek ki úgy, mint akármelyik tucat sztár, akkor ők értéktelenek. Ha nincs azonnali, nekik tetsző "eredmény" az egyet jelent a kudarccal. De mindenkinek más a tempója, és ez szerintem nem emberi lépték, kivéve ha használsz vmit. :) Nem biztos, hogy a tinikkel van a baj.
2015. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26


Akkor az van hogy odamész és vagy


1.Rögtön elkezdtek beszélgetni mert szép vagy

2.El leszel hajtva mert ronda vagy.


Ez így nem túl izgalmas...

2015. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!