Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ment ki a divatból,...

Miért ment ki a divatból, hogy a lányoknál már nem kell úgy kaparni, mint régen?

Figyelt kérdés
Láttam itt olyan kérdést, amire olyan válaszok jöttek, hogy ha elsőre, vagy rosszabb esetben másodjára nem kapható a lány, akkor az kuka, mert ezek után vagy ő nem kell a srácnak, vagy azért elutasító a csaj, mert neki nem kell a srác.
2015. jan. 10. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén ki fektet energiát olyan dolgokba, ami nem térül meg?
2015. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Őszintén van értelme kaparni ?? Ha nem akkor nem utána már kényszer szagú a dolog...
2015. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Hol marad a kitartás?
2015. jan. 10. 11:48
 4/28 anonim ***** válasza:
#1 és #2 igazatok van...
2015. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
mert nem vonzó, ha kétszer kidob, én meg ennek ellenére még megalázkodom, és rohanok utána, mint egy kiskutya
2015. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te mássz vissza a fára...finom voltam...
2015. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mert mióta a szex könnyen kapható,azóta az emberek elfelejtették,hogy milyen az,mikor küzdeni kell a másikért és milyen az,amikor szerelmes az ember ...
2015. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hohó, ez érdekes dolog ám. Egyrészről igaza van annak, aki, ha nem kap jelzést, hogy van miért teperni, tovább lép. Ugyanis, másik oldalról, normális ember nem akar zaklatni másokat. Aztán ott van az is, hogy igazából nem is akarnak vesződni annyit senkivel sem, nem akarnak túlontúl erőlködni, bizonyítani. Érthető, hogy ez nem tetszik a kiszemelteknek (valljuk be, tényleg jobb kiismerni a másikat, mielőtt fejest ugrasz gy kapcsolatba).


Én azt mondom, hogy húzza nyugodtan bárki bárki agyát, de. De közben ne felejtse tudatni vele, hogy igenis akar tőle valamit, tetszik neki az udvarlás, flörtöljön.

2015. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Javítok, ha Nincs miért teperni, bocsánat.
2015. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, elmondom miért változott meg a világ: Azért, mert az embereknek túl sok a lehetőségük. Gondolj bele, régen hány emberrel találkozott egy átlagember egész életében, mondjuk egy 100 éve élt ember? Annyival, amennyivel ma mondjuk 1-2 év alatt. Tehát a legnagyobb ilyen értelemben vett "megrontónk" az a túl sok választási lehetőség. Régen az emberek azért küzdöttek jobban a kapcsolatuk megmaradásáért, illetve például amit te is mondtál, azért voltak képesek többet várni egymásra a szexszel, mert kevés volt az egyéb lehetőségük. Kevés egymással kompatibils ember találkozott. Ma pedig sok egymással kompatibilis ember találkozik. Nincs már értelme küzdeni a kapcsolatért, mert úgy is találok mindjárt valaki mást, vagy már lehet itt is kopogtat az ajtóban. Ugyanígy nincs értelme sokat várni egy lányra, mikor találok könnyen olyat, akit egy hét alatt megkaphatok.


A kérdésben kicsit túlzol. De nekem is van egy olyan íratlan, mindig betartandó szabályom, hogyha egy lányt nem kapok meg a 6. randiig vagy 15 nap alatt (az első randit számítva), akkor hagyom az ismerkedést, mert elkönyvelem hogy nem is komolyak irántam a szándékai. (És hangsúlyozom, most 18 év feletti és nem szűz lányokról beszélek.)

2015. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!