Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 7 éve minden nap a fejemben...

7 éve minden nap a fejemben jár, nem bírom elfelejteni. Soha nem közeledtem felé viszont már nem sokáig láthatom és azután talán soha többé. Hogy tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik. Dacból sosem közeledtem, de úgy érzem már nincs is rá időm és esélyem se. Az a szomorú, hogy talán még esélyem is lenne, elmondása szerint olyanok jönnek be neki, mint én. De egyszerűen nem tudom, mit kéne tennem, csak várok a csodára. Bebeszéltem magamnak, hogy nem kell neki ilyen, mint én és hogy szánalmasnak tart és emiatt se tudok tenni semmit.


Mit tegyek? Tudom, hogy szánalmas vagyok, de nagyon hiányzik, nincs perc, mikor nem rá gondolok, mindenről ő jut eszembe.Van valakinek tanácsa/ösztönzése vagy hasonló?


2015. jan. 9. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Beteg vagy
2015. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keresd meg, és vedd fel vele a kapcsolatot, és próbálkozz be.
2015. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tanácsom az, hogy közeledj felé. Ne ülj otthon a sebeidet nyalogatva, hanem tegyél az ügy érdekében!
2015. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értesd meg magaddal hogy ezt elcseszted. Tanulópénznek elment, legközelebb majd másképpen csinálod.
2015. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszelj vele, mondd el neki (azt mondjuk hagyd ki h 7 eve ot imadod mert azt fogja hinni hogy pszichopata vagy) de hivd el randizni, es igen bejossz neki csak hidd el.Legrosszabb esetben nemet mond de akkor ul tudsz lepni es nem az lesz h meg se probaltad😄
2015. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem értelmetlen lenne feladni, ha nem veszed fel vele a kapcsolatot és nem próbálod meg, akkor bánni fogod egész hátralevő életedben. Ha meg netán elutasít, akkor meg érezd azt, hogy megtettél mindent. sok sikert kívánok!
2015. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, és hívd el. Ha nemet mondd, végre el tudod engedni, mert megkaptad a választ. Ha igent, akkor pedig hurrá. :)

Ne otthon ülj, és sajnáld magad.

2015. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!