Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudom elfelejteni a volt szerelmeimet és feldolgozni a szakításokat?

Figyelt kérdés
3 barátom volt, fél éve vagyok egyedül, de még mindig zavarba jövök, ha bármelyikük szóba jön, és fáj, ha más lánnyal látom őket. Azt gondolom nem normális, h még mindig ennyire foglalkozom velük, főleg, h mindegyikről bebizonyosodott, h nem az igazi, mégis. Sok emlék él bennem, és nap mint nap előjön egy kettő. Mi lehet az oka, h ennyire képtelen vagyok feldolgozni? Úgy érzem megrekedek egy szinten a feldolgozási folyamatban
2010. okt. 1. 20:41
 1/6 Moszuke ***** válasza:

szerencsére nekem nincs ilyen bajom.

a titkom az hogy a szakítások után próbálom megutálni az illetőt.. és akkor az utálat és a régi érzelmek kioltják egymást és marad a közöny.


ami tökéletesen megfelel annak mint amit egy tök idegen ember érez egy másik tök idegen emberrel szemben.

próbáld ki ha akarod.. nem nehéz

2010. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem engedted el őket. Számodra még nincs vége. Tudod, kik élnek a múltból? Pl. akik lágerben voltak, na ők azt hitték nincs jövőjük és a múltból csemegéztek.

Tehát a fő probléma az mondjuk, hogy nem hiszed hogy téged szeretni lehet, és a 3 pasi ezt bizonyította be neked hogy mégis. Önigazolás külső forrásból. Lám, Ő szeret, tehát engem lehet szeretni. De még mindig nem szereted magad, és ez most azért zavaró mert épp nem szeret senki.

Talán itt rekedtél meg?

2010. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mind a kettőnek csak igazat lehet adni. Én kétszer égettem meg magam nagyon idáig. Persze idő kellett, amig elengedtem őket, de igy utolag nézve amit csináltak, hát... enyhén súrolja az antiszocialitás határát, mások azt mondanák rá hogy "te hülye miért lezbiket kergettél?"
2010. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nő vagy, nem tudtok lezárni semmit, és ez szánalmas. Csak akkor megy, ha van új pali, az feledteti a többit. Ez az egy esélyed van.
2010. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel. Figyelemelterelés, szabadidő hasznos eltöltése. Foglald el magadat. :)
2010. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az egyetlen oka ha gondolatban leragad valaki a múltban az az, hogy NEM PÖRGŐS az élete

nincs tele kalandokkal, nincsenek ahhoz társai, különben már azt sem kéne tudnod mikor lett ezzel-azzal vége

gyúrj az adrenalinra, vesd bele magad az életbe!

2010. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!