Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám kideríteni?

Zsinga kérdése:

Hogyan tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, amikor 9.-es lettem ugye új osztálytársakkal ismerkedtem meg, első látásra szerelmes lettem az egyik lányba, ez már most vissza gondolva nagy hiba volt. Először is azért, mert szintén ismételnem kell magam, vissza gondolva nem is vagyok belé szerelmes 1 év elteltével, valójában akkor ábrándultam ki belőle amikor megismertem a személyiségét, és igaz, a külső nem minden. Szóval, már akkor is tudtam (9.-ben), hogy az osztályban van egy hihetetlen aranyos, kedves, cuki, és most már kimondhatom, hogy gyönyörű lány, akibe ebben az évben (2014) szeptemberétől amikor ugye újra elkezdődött a suli szerelmes lettem, és azóta is vagyok. Az fáj a legjobban, hogy 1 évet elvesztegettem arra, hogy vakon szerelmes voltam egy olyan lányba akit mikor jobban megismertem, már szinte semmit nem éreztem iránta. Ehelyett tudathattam volna lépésről-lépésre a mostani lánnyal, hogy mennyire is tetszik nekem. Ez a lány, ahogy említettem egy tisztelettudó, aranyos és nagyon kedves mindenkivel. Szóval azóta is tartom vele beszélgetés szinten a kapcsolatot, 90%-ban biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy szerelmes vagyok belé, hiszen órákon is sokszor nézem, és legtöbbször ő mosolyog rám, de hát ugye egy majdnem mindig vidám, aranyos lányról beszélünk, aki szeret mosolyogni az emberekre. Facebookon és suliban is sokat beszélgetünk, viszont facebookon megesik, hogy nem ír vissza, az üzenetemet nem látja, mármint a facebook nem jelzi, szóval meg sem nézi néha. Próbálok vele mindig nagyon kedves és figyelmes lenni, amit, ahogy láttam eddig értékelte is. Facebookos beszélgetéseink során pár napja szíves smileyt is küldött. Jó tudom leirva igy nem hangzik hatalmas teljesitménynek, de én már ennek is nagyon örültem. Összefoglalva: Biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy szerelmes vagyok belé, de fogalmam sincs, hogy mit válaszolna ha elhívnám valahova. Az a gond, hogy én csak ugy szeretnék lépni, ha egyértelmü dolgok mutatják, hogy viszonozza a szerelmemet. Ez a félénk viselkedésem legfőképp azért van, mert eddig azok a lányok akik nekem tetszettek nem viszonozták, és amely lányoknak én tetszem, sajnos én nem viszonzom. Köszi, ha elolvástátok a történetemet, remélem tudtok tippeket adni, hogy milyen dolgokkal kéne próbálkoznom, és még 1 dolog amikor születésnapja volt, megleptem 1 tábla csokival, és amikor megpusziltam eléggé elpirult.

Ez szintén csak egy "kapaszkodó, reménykedő" dolog számomra, hogy van esélyem, és bizom benne, hogy lehet köztünk valami, de kérlek írjátok le a véleményeteket, és próbáljatok segíteni, köszönöm előre is.



2015. jan. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1 szabaj: sajat tyukra nem lovunk mert utana kinos lehet

aaamugy amiket leirtal aszerint hivd mar elne legyel bena negyon sokmindent megbantam mar amiatt mert nem mertem lepni ne kovesd el ezt a hibat es ha nem akar menni nem megy de legalabb megprobaltad :) 18/f

2015. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szép történet ez öcsém. :)

Akár mindennapos is lehetne, de rajtad múlik, hogy mi lesz belőle.

A lány biztos, hogy nem fog feléd lépni azt most megmondom.

Bátran hívd el sétálni vagy beülni egy teára valahova.

Kérdezd meg tőle, hogy eljönne-e veled sétálni és beülni valahova.

Kezd mondjuk úgy, hogy az első óra előtt mond neki, hogy a 2. és a 3. óra közötti szünetben akarsz kérdezni valamit. :)

Biztos, hogy érdekelni fogja, hogy mit is akarsz.

A többi szünetben kérdezgetni fogja jobb esetben, hogy mit akarsz kérdezni, ha nem kérdezgeti az sem baj.

Még csinálhatod azt is, hogy amíg nem következik az a szünet, amikor megkérdezed, addig néha megsimogatod a karját és/vagy rámosolyogsz vagy elég ha hozzáérsz néha.

Amikor meg akarod kérdezni a beszélgetés előtt fogd meg a kezét és akár félre is viheted.

Mond, hogy üljetek le és úgy akarod megbeszélni. Egyszóval vezesd, érezze, hogy te irányítasz.

Szerintem nem fog nemet mondani.

Sok szerencsét :)

2015. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utóbbi válaszadónak, ezt elolvasva megértem ,és teljesen igazad van, de egyszerüen most is beszélgetni szeretnék vele facen, fennt is van, egy ideig visszaírt aztán már nem, ask.fm-et is folyamatosan használja ebben a pillanatban is, facen is folyamatosan fennt van, de még sincs kedve velem beszélgetni.. :/
2015. jan. 7. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!