Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első randi és a virág esete;...

Első randi és a virág esete; túlságosan nyálas virággal meglepni egy hölgyet még akkor is, ha korábbról nagyon rokonszenvesnek tartjátok egymást?

Figyelt kérdés

Tehát régebb óta ismered, pl. munka- vagy iskolatársad, többször is beszéltetek már régebben, megkedveltétek egymást, és később úgy döntöttetek, hogy megpróbálkoztok egy randevúval, hátha kisülhet belőle valami több.


Egyáltalán milyen virágot lehet ilyenkor vinni?

- a rózsa ugyebár szerelemre utal,

- a szegfű meg a politikai hovatartozásra (gyümölccsel, pontosabban naranccsal meg se próbálkozom),

- korallvirágot szeretem, de az cserepes,

- napraforgóval, pipaccsal, pitypanggal jelenleg nem szolgálhatok,

- ...


Vagy kell-e egyáltalán virág? :D Nem is nagyon ismerem őket.


2015. jan. 7. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Első randira szerintem nem kell virággal menni. Ha már randiztatok többször, és úgy érzed, hogy komolyabbat szeretnél, akkor lehet.
2015. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első randira semmi szükség virágra, sőt igazából semmilyen ajándékra. Akkor se kell, ha már régebb óta ismeritek egymást. A lánynak kényelmetlen végig cipelnie és kínos szituáció is kialakulhat miatta.

Legalább is szerintem.

2015. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rühellem a nőket


Miért ez a neved?

2015. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre a baratnöm (akinek szerencsere hasonlo a humorerzeke, mint nekem) mondta a következöt:


"Viragot vinni kiszemelt hölgynek olyan, mint azt mondani neki: nesze, haldoklo gazot hozok, mert nem birom szavakkal elmondani, hogy mennyire meg...nalak!"


Tudok (es altalaban szoktam - föleg ismerkedesnel ;) nagyon lovagiasan viselkedni, de sose vettem meg lanynak viragot. Eleve mit kezd vele? Mivel gondolom, hosszabbra tervezed a talalkozot, minhogy atnyujtsd neki a csokrot, addig kell cipelnie es illedelmesen vigyazni ra, idöközönkent beleszagolni a, telen gondolom szagtalan üveghazi csemetek rengetegebe. Masreszt ugy fogja erezni, hogy te ezert csereben varsz valamit. Vegül pedig rendkivül fantaziatlannak tartom a virag-ajandekot.


Jelenlegi baratnömet masodik talalkozasunkkor leptem meg. Elsö talalkozasunk soran szoba került a felujjitott allatkert es hogy kedvenc madara a pava... ezt sikerült memorizalnom, miközben dekoltazsaban gyönyörködtem... Masodik alkalomra megleptem egy pavatollmintaju sallal. De azt nem talalkozasunkkor adtam oda neki! Hanem miutan elhagytuk a kavezot a nyakaba akasztottam... Meglepödve ramnezett, mire mondtam neki, hogy nem szükseges futni, mert a jarokeretes nenitöl vettem el. Termeszetesen elmondtam neki utana, hogy csak ra gondoltam meg eszembe jutott beszelgetesünk meg blablabla.... Ez a sal ma, negy evvel ezutan is a kedvenc ruhadarabja. Szerinted, egy csokor viragra emlekezett volna?

2015. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Noszti fiú esete tót marival.
2015. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindenmásnévfoglalt válasza:

Én sok hölgyismerősömmel beszélgettem már erről, itt az összegzés:

1.Sok helyen olvashatod, hogy melyik virág mit jelent, mikor illik, hogy illik stb. Ezeket 10ből 9,5 ször leszarhatod. A virág egy kihalóban lévő jelkép, és már maga az ottléte hordozza a jelentést, nem a fajtája.

2. Sok nő szereti a virágokat, ezért kifejezetten kedves gesztusnak tartják, ha virágot kapnak első randin.

3. Persze vannak nők, akik nem szeretik a virágokat, de ha korábban nem fejezte ki azt, hogy semmiképpen nem akar virágot kapni, akkor ők is általában mint jelkép fogadják, és figyelmes leszel a szemükben.


Szóval én azt mondanám, hogy nyugodtan vigyél valami szép virágot. Nem kell túlcsicsázni, egy szál is elég, hiszen, mint ahogy már sokszor mondtam, ez leginkább egy jelzés a hölgy felé, hogy nem csak mint barát gondolsz rá.

2015. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!