Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hívjam el, vagy...

Mit tegyek? Hívjam el, vagy csak ha úgy érzem?

Figyelt kérdés

Most ért véget egy szerelem az életembe (2 hete kb). Viszonzatlan volt, de nagyon leterhelt. Most, van egy lány, akivel folytatódna a történelem, de nem érzem úgy, kellene.

A lány tetszik, szép, kedves, de az előzők miatt nemtudom, jó ötlet ilyen "hamar" elkezdenem. Nem szeretném amiatt megbántani, hogy még a volt szerelmemre gondolok.

Nem érzem, kéne vagy nem. A lányt 3 napja ismertem meg. Meddig várhatok körülbelül, hogy ne friendzone-oljon engem? Vagy, ne érdekeljen hogy esetleg megbánthatom, hívjam el, hátha Ő feledteti el?

Szerintetek?



2015. jan. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak kezdj el vele barátilag beszélgetni. Még semmiféleképpen se hívd el!
2015. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha barátilag kezdek vele, biztos hogy friendzone... Onnan meg térképpel se találok ki.
2015. jan. 6. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a barát-zónában leszel! Én is így kezdtem, aztán most sokkal több vagyunk egymásnak, mint egy szimpla barát! (1-es voltam.)
2015. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
küldjél magadrol képet légyszi privibe
2015. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
irjál privátot hátha jobban tudok segíteni
2015. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyi ideig tartott az elözö kapcsolatod?és a mostani két vasat is égetsz a tüzbe az nem lessz tul éghetö vigyázz mert megégetheted a kezed vele:)
2015. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!