Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kelthetem fel egy fiú...

Hogyan kelthetem fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Szóval.. megtetszett egy pár évvel felettem járó fiú a suliban és szeretném valahogyan felkelteni a figyelmét. Ma például mentem mögötte és kimentünk ajtón és mikor megtartotta nekem ajtót akkor látta hogy mögötte vagyok úgyhogy a második ajtót kinyitotta nekem, megvárta míg kimegyek és csak utána jött ki ő is. Jó tudom ez nem nagy szám csak nagyon kedves volt tőle. :) Az érdekelne, hogy nektek fiúknak min akad meg a szemetek egy lányon? Mi kelti fel a figyelmeteket? Szeretnék inkognitóban maradni.. még nem beszéltem vele és valahogy azt szeretném, hogy ő kezdeményezzen. Legalábbis el szeretném érni valahogyan.

2015. jan. 7. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ébresztőórával
2015. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha inkognitóban maradsz, semmi nem lesz belőle
2015. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozz később, hátha addigra ki tudsz találni valami vicceset. :)
2015. jan. 7. 17:14
 4/7 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem szeretném azt, hogy úgy lásson mintha egy hatalmas hirdetőtábla lenne rajtam 'Bejössz nekem' felirattal.
2015. jan. 7. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosabb, ha te kezdeményezel. De ha nem akarsz, akkor mosolyogj rá, ha meglát. Próbálj szóba elegyedni vele, bármilyen indokkal, például kérdezd meg tőle, hogy merre van valamelyik terem, vagy valami ilyesmi. Ebből kialakulhat egy beszélgetés, és ha legközelebb találkoztok, folytathatjátok.
2015. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gyakorlatilag sokszor kezdeményeznek a lányok, csak nem úgy ahogy mi gondoljuk. Például a lány keresi a szemkontaktust a fiúval, a fiú észre veszi és már ő is keresi a szemkontaktust, ha érdekli a lány, de többször kell megtenned, hogy észre vegye, hogy konkrétan nézegetsz, ezután pár mosolyt is elereszthetsz rá, ezzel tudatod, hogy bejössz neki. Ezután neki kell összeszednie a tökét és oda menni hozzád. :)) Remélem tudtam segíteni. Sok sikert. :)
2015. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 8. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!