Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Velem van a baj, hogy már nem...

Velem van a baj, hogy már nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, 17 évesen kezdtem a bulis életet. Eleinte még simán odamentem lányokhoz, nem volt ezzel gond, akkoriban még ittam is ezerrel. Manapság már hányingerem van akár egy csepp alkoholtól is és semmi sem visz rá, hogy egy tökidegen csajhoz odamenjek, nem is értem miért "kéne", meg tökre inamba száll ilyen helyeken a bátorságom. Ezzel párhuzamosan volt 3 barátnőm, mind komoly kapcsolat és mellettük magabiztos voltam. Haverjaim meg 5 éve minden pénteken azóta is a bulikban keresik a szerelmet. Én ettől valahogy mecsömörlöttem.

Többre értékelem már valahogy az utazgatásokat, testedzést stb., nem szeretem a bulikat. Van/volt még így valaki? Ez most az én egy "hibám", vagy normális?



2015. jan. 7. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sokat járok bulikba, de eszembe nem jutna ott kereseni a szerelmet.
2015. jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az normális ha már nem szeretsz bulizni járni


De az nem normális hogy nem mersz odamenni a lányokhoz. (Miközben meg odaszeretnél.)


Akkor ismerkedj a lányokkal nappal, nyilvános helyeken. Menj oda a neked tetsző lányokhoz az utcán, a buszon, a szupermarketben, a ruhaboltban, a plázában, stb.

2015. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a bulikkal én is így vagyok. annyira már nem vágyom rá.

talán idősödsz.:P

2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!